Oświetlenie Ilość produktów: 1534

Elektromarket ANIA oferuje Państwu szeroki wybór produktów w zakresie oświetlenia domowego, ogrodowego i przemysłowego. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty o różnym napięciu zasilającym (12V i 230V), mocy (od 5W do 75W), jak również o różnej ilości źródeł światła (od 1 do 5). Posiadamy produkty renomowanych producentów takich jak: Candellux, Greenlux, Italux, Kanlux i wielu innych uznanych firm.

Osobom poszukujacym taniego oświetlenia do domu proponoujemy: oświetlenie wiszące, plafony, kinkiety, oświetlenie schodów, lampy podłogowe i dekoracyjne, lampki nocne i lampy biurowe, oprawy downlight i wiele innych nowoczesnych i energooszczędnych rozwiązań za rozsądną cenę.

Klientom zainteresowanym profesjonalnym oświetleniem ogrodowym mamy do zaoferowania: kinkiety, oświetlenie stojące, oświetlenie dogruntowe i wiszące wykonane z materiałów o duzej odporności na rózne warunki pogodowe.

Hurtownia elektryczna ANIA oferuje również szeroki wybór lamp przemysłowych i profesjonalnego oświetlenia do fabryk i zakładów przemysłowych. W swojej ofercie posiadamy, między innymi: oświetlenie hermetyczne, oświetlenie rastrowe, kanałowe oraz profesjonalne panele LED.

Zapraszamy do zakupów!

na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 1534 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 1534 elementów