Przewody H07BQ-F 

W tej kategorii nie ma produktów.

Poprowadzenie i dobór odpowiednich przewodów dedykowanych danemu urządzeniu i odpornych na panujące warunki na jakie zostanie on narażony, to nie lada wyzwanie dla wielu instalatorów. Dlatego warto zawsze dobór okablowania określić od warunków, w jakich ma być układany przewód. Przewody H07BQ-F są dedykowane do montażu w miejscach, gdzie warunki atmosferyczne i fizyczne nie są sprzyjające - jest to wysokoodporny przewód dający gwarancję trwałości wykonanych połączeń pomiędzy urządzeniami.

Gdzie stosować przewód H07BQ-F ?

Miejsca, w których zalecane jest zakładanie tego typu przewodów to przede wszystkim takie, które są narażone na dużą wilgotność i zmienność warunków atmosferycznych oraz tam, gdzie możliwe jest ryzyko przesuwania przewodów, przeciągania ich oraz przeginania.Posiadają one szeroki zakres możliwości pracy w temperaturach od -50 do 90stopni Celsjusza. Miedziane wiązki klasy 5 zapewniają trwałość połączeń orazidealne przenoszenie sygnału nawet na długich odległościach, a izolacjawykonana z gumy ciepłoodpornej chroni przewody przed stopieniem w miejscach,gdzie występuje podwyższona temperatura.

Przewód H07BQ-F dedykowany jest do połączeń urządzeń rolniczych, pił mechanicznych i systemów automatyki.Giętka izolacja umożliwia ich swobodny montaż w zagięciach koryt kablowych. Montaż może odbywać się zarówno wewnątrz budynków, jak i na otwartejprzestrzeni zewnętrznej, czy w glebie. Kable są odporne na promieniowanie UV imrozy.

Rodzaje przewodów H07BQ-F

Ilość żył w przewodzie zależy od urządzenia, jakie mają one zasilać. Na rynku sądostępne modele posiadające od dwóch do dwudziestu czterech żył w przewodach, z czegonajpopularniejszy jest przewód H07BQ-F 3x1, 5. Ta średnica przewodu zapewniastabilny przepływ impulsu elektrycznego, a dodatkowa trzecia żyła jest zabezpieczeniemw razie awarii jednej z dwóch pozostałych. Przewody H07BQ-F wytrzymują napięciepracy w granicach 450/750V, a próba napięciowa wynosi 50Hz: 2500V.