Latarki 

Jest 17 produktów.

W naszym sklepie internetowym Elektromarketania.pl warto odwiedzić szeroką kategorię Latarek, w której oferujemy latarki odpowiednie do różnego rodzaju zastosowań. Większość produktów wyposażona jest w trwałe diody led, które pozwalają zaoszczędzić energię i wytrzymują przy tym dłuższy czas użytkowania niż klasyczne żarówki. Szeroki asortyment pozwoli wybrać produkty dostosowane do potrzeb każdego klienta.

Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów

Rodzaje latarek dostępne w naszym sklepie

W naszym asortymencie znajdują się ułatwiające życie codzienne latarki, które warto mieć w swoim posiadaniu. Latarka LED posiada ledowe źródło światła, przez co jest bardzo ekonomiczna oraz wytrzymała. Zasilanie akumulatorowe pozwala na korzystanie bez zewnętrznego zasilania, oferując brak ograniczeń podczas pracy lub wykonywanych czynności. Latarka czołowa natomiast została zaprojektowana z myślą o pracownikach pracujących na budowie, dzięki której mogą mieć wolne ręce, gdyż źródło światła zamocowane jest w wygodny sposób na czole, oświetlając wszystko co przed oczami.

Niektóre produkty dostępne w naszym sklepie są wodoodporne, dzięki czemu można z nich korzystać nawet w warunkach wysokiej wilgotności. Oferowane przez nas duże latarki z wygodnym uchwytem gumowym, pozwalają na pewne trzymanie i doskonałe układanie się ich w ręce. Dają dużą ilość emitowanego światła, dzięki czemu mogą z powodzeniem zastąpić każdą lampę w razie potrzeby lub ewentualnej awarii.

Latarka to niezbędnik dla każdego

Z całą pewnością w dzisiejszych czasach latarka nie jest stworzona tylko na potrzeby pracowników fizycznych. Warto mieć to urządzenie w każdym domu czy mieszkaniu, gdyż awaria może spotkać wszystkich, również nocą. Przyda się również podczas jazdy na rowerze, podczas biegania czy spaceru z psem, jazdy samochodem, bądź w trakcie jakiekolwiek podróży. W ofercie oprócz dużych latarek, posiadamy także modele podręczne, które z łatwością można schować w plecaku, schowku samochodowym lub domowej szufladzie. Każda z nich jest solidnie wykonana i zapewnia mocne światło.