Producenci

Lista produktów producenta: Ospel

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 619 elementów
 • 14,75 zł

  Oferujemy Państwu gniazdo bryzgoszczelne z uziemieniem renomowanej firmy   Seria Ton gniazdo wtyczkoweniezbędne w każdym domu i biurzewyszukane wzornictwo łatwy montażzaciski gwintowenapięcie znamionowe 250Vprąd znamionowy 16Aobciążenie max 3520Wwieczko przezroczysteIP44

  14,75 zł
 • 15,70 zł

  Oferujemy Państwu gniazdo bryzgoszczelne z uziemieniem, z przesłonami torów prądowych renomowanej firmy   Seria Ton gniazdo wtyczkoweniezbędne w każdym domu i biurzewyszukane wzornictwo łatwy montażzaciski gwintowenapięcie znamionowe 250Vprąd znamionowy 16Aobciążenie max 3520Wwieczko przezroczysteIP44

  15,70 zł
 • 4,99 zł

  Oferujemy Państwu zestaw uszczelniający renomowanej firmy   Zestaw uszczelniający kombatybilny z łącznikami serii Niezbędny do zabudowy łącznika o stopniu ochrony IP-20 jako łączniki IP-44 Skontaktuj się z nami przed zakupem i podaj nam liste produktów a myzrobimy dla Ciebie DARMOWĄ WYCENĘ !

  4,99 zł
 • 5,10 zł

  Oferujemy Państwu zaślepkę renomowanej firmy Ospel.  Przeznaczona do zamaskowania zapasowego miejsca na dodatkowy osprzęt w ramce wielokrotnej.

  5,10 zł
 • 10,20 zł

  Oferujemy Państwu ramkę pięciokrotną do łączników IP-44 renomowanej firm Ospel. Piękno i delikatność wkomponowujące się w każde wnętrzeRamki do serii Impresja są ramkami uniwersalnymi umożliwiającymi montaż produktów zarówno w wersji poziomej, jak i pionowej.

  10,20 zł
 • 6,30 zł

  Oferujemy Państwu ramke potrójną do łączników IP-44 renomowanej firmy Ospel. Piękno i delikatność wkomponowujące się w każde wnętrzeRamki do serii Impresja są ramkami uniwersalnymi umożliwiającymi montaż produktów zarówno w wersji poziomej, jak i pionowej.

  6,30 zł
 • 4,60 zł

  Oferujemy Państwu ramke podwójną do łączników IP-44 renomowanej firmy  Piękno i delikatność wkomponowujące się w każde wnętrzeRamki do serii Impresja są ramkami uniwersalnymi umożliwiającymi montaż produktów zarówno w wersji poziomej, jak i pionowej.

  4,60 zł
 • 2,70 zł

  Oferujemy Państwu ramke pojedynczą do łączników IP-44 renomowanej firmy Ospel. Piękno i delikatność wkomponowujące się w każde wnętrzeRamki do serii Impresja są ramkami uniwersalnymi umożliwiającymi montaż produktów zarówno w wersji poziomej, jak i pionowej.

  2,70 zł
 • 9,90 zł

  Oferujemy Państwu ramke pięciokrotną renomowanej firmy Ospel.  Piękno i delikatność wkomponowujące się w każde wnętrze.Ramki do serii Impresja są ramkami uniwersalnymi umożliwiającymi montaż produktów zarówno w wersji poziomej, jak i pionowej.

  9,90 zł
 • 7,90 zł

  Oferujemy Państwu ramke poczwórną renomowanej firmy Ospel. Piękno i delikatność wkomponowujące się w każde wnętrze.Ramki do serii Impresja są ramkami uniwersalnymi umożliwiającymi montaż produktów zarówno w wersji poziomej, jak i pionowej.

  7,90 zł
 • 7,10 zł

  Oferujemy Państwu ramkę potrójną renomowanej firmy Ospel. Piękno i delikatność wkomponowujące się w każde wnętrze.Ramki do serii Impresja są ramkami uniwersalnymi umożliwiającymi montaż produktów zarówno w wersji poziomej, jak i pionowej.

  7,10 zł
 • 5,10 zł

  Oferujemy Państwu ramkę podwójną renomowanej firmy Ospel.  Piękno i delikatność wkomponowujące się w każde wnętrze.Ramki do serii Impresja są ramkami uniwersalnymi umożliwiającymi montaż produktów zarówno w wersji poziomej, jak i pionowej.

  5,10 zł
 • 3,40 zł

  Oferujemy Państwu ramke pojedynczą renomowanej firmy Ospel  Piękno i delikatność wkomponowujące się w każde wnętrzeRamki do serii Impresja są ramkami uniwersalnymi umożliwiającymi montaż produktów zarówno w wersji poziomej, jak i pionowej.

  3,40 zł
 • 81,00 zł

  Oferujemy Państwu gniazdo komputerowe podwójne ekranowane renomowanej firm Ospel. złącze IDCkategoria 5e, ekranowane, MMCkońcowy element sieci komputerowejgniazdo dostępne w sprzedaży bez ramki zewnętrznej i w kilku odmianach kolorystycznych

  81,00 zł
 • 49,00 zł

  Oferujemy Państwu gniazdo komputerowe pojedyncze ekranowane renomowanej firm Ospel. złącze IDCkategoria 6a, FMT, ekranowane końcowy element sieci komputerowejgniazdo dostępne w sprzedaży bez ramki zewnętrznej i w kilku odmianach kolorystycznych

  49,00 zł
 • 55,00 zł

  Oferujemy Państwu gniazdo komputerowe pojedyncze ekranowane renomowanej firmy Ospel  złącze IDCkategoria 6, MMC, ekranowane końcowy element sieci komputerowejgniazdo dostępne w sprzedaży bez ramki zewnętrznej i w kilku odmianach kolorystycznych

  55,00 zł
 • 47,90 zł

  Oferujemy Państwu gniazdo komputerowe pojedyncze renomowanej firmy Ospel. złącze IDCkategoria 6, MMCkońcowy element sieci komputerowejgniazdo dostępne w sprzedaży bez ramki zewnętrznej i w kilku odmianach kolorystycznych

  47,90 zł
Pokazuje 1 - 18 z 619 elementów