Systemy szynowe 

W tej kategorii nie ma produktów.

Urządzając dom lub mieszkanie, warto wcześniej pomyśleć o rodzaju oświetlenia, jakie chcemy zamontować w pomieszczeniach. Nowoczesnym i bardzo wygodnym rozwiązaniem jest oświetlenie szynowe. Jego zaletami jest możliwość przesuwania źródła światła w dowolne miejsce w obrębie szyny. Aluminiowe szyny wpuszczane w sufit, prezentują się na dodatek bardzo elegancko i świetnie sprawdzają w wszelkiego typu powierzchniach loftowych.

Gdzie sprawdzi się system szynowy lamp?

Systemy lamp szynowych możemy stosować zarówno w prywatnych domach, a także przedsiębiorstwach, wszelkiego rodzaju biurach i urzędach. Wyglądają one bardzo efektownie, jako element wyposażenia we wnętrzach urządzonych w nowoczesnym stylu. Umocowanie ich nad stołem, pozwala kreować wnętrze za pomocą światła, poprzez regulację kąta padania promieni żarówki oraz wysokości oświetlenia.

System szynowy oświetlenia pozwala stworzyć niepowtarzalny klimat we wnętrzu, zwłaszcza, jeśli jest on trójfazowy - dzięki temu pozwala on na dowolną konfigurację ilości włączonych lamp lub reflektorów. To innowacyjne rozwiązanie to także dobry pomysł na urozmaicenie wnętrza - przykładowo, na rynku można znaleźć system szynowy czarny ze zdobieniami w postaci błędów i kryształków, które dają piękny światłocień.

Montaż systemów szynowych oświetlenia

Montaż odbywa się w sposób łatwy i intuicyjny - dedykowana szynę montuje siębezpośrednio lub za pomocą dedykowanych uchwytów. Dobierając taki rodzajoświetlenia, warto odpowiedzieć sobie na pytanie, do czego ono ma służyć. Na codzień, jeśli mamy do czynienia ze źródłem światła w kawiarni lub salonie, dobrze jestpostawić na miękkie żółte światło sprzyjające relaksowi. Jeśli jednakzamontowana szyna ma służyć jako oświetlenie biura lub gabinetu, lepiejpostawić na światło niebieskie o niewielkim natężeniu, które pomaga się skupić i skoncentrować.Długość i kolorystyka opraw, należy tak naprawdę od inwencji osoby dobierającej system lamp szynowych.