Plafony 

Jest 12 produktów.

Plafony, to zazwyczaj płaskie punkty świetlne o sporej rozpiętości, które mają za zadanie oświetlić całe pomieszczenie. Są stosowane głównie w salonach, gabinetach czy holach i stanowią główne źródło światła w danym pokoju. Duży wybór, dostępny w sklepie Elektromarketania.pl, z pewnością zachęci do zakupu, a najwyższa jakość każdego producenta spowoduje, że sufit w danym mieszkaniu nigdy nie będzie taki sam, jak przedtem.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

Plafonem warto oświetlić każde pomieszczenie

Plafon to zazwyczaj płaski i okrągły lub prostokątny punkt świetlny o dużej rozpiętości. Za pomocą wielu ułożonych wewnątrz diod LED oświetlone zostaje całe wnętrze plafonu, zaś światło wychodzi poprzez półprzezroczystą, płaską pokrywę dolną. Daje to efekt świecącego równomiernie okręgu lub kwadratu, który podkreśla zjawiskowość każdego pomieszczenia. Dostępne w sklepie Elektromarketania.pl modele, cechują się nie tylko nowoczesną stylistyką, ale także wysoką jakością, która zaspokoi potrzeby każdego klienta. Dzięki niskiej obudowie, lampa taka sprawdza się także w bardzo niskich pomieszczeniach, gdyż nie zabiera cennego miejsca.

Wszystkie dostępne na Eletromarketania.pl plafony sufitowe, prezentują zarówno nowoczesne, jak i klasyczne podejście do wyglądu. Wersje stonowane doskonale sprawdzą się w spokojnych wnętrzach o jednolitej, subtelnej kolorystyce, a wersje z pazurem uzupełnią nawet bardzo awangardowe i ekstrawaganckie wnętrza. Diody LED pozwalają na tańsze użytkowanie lamp, dzięki ich dużej energooszczędności i dają również bardzo równomierny rozkład światła wewnątrz plafonu. Tworzy to efekt światła bardzo miękkiego, które rewelacyjnie nadaje się do czytania czy oświetlania miejsc, w których spędza się bardzo dużo czasu.

Plafon kryształowy to także gra świateł

Plafony kryształowe to wersje, które mają wiele kryształów zawieszonych u dołu, nadających w mieszkaniach efekt glamour. Będą dobrze podkreślać nowoczesny i artystyczny wystrój mieszkań. Zarówno plafony kryształowe, jak i inne plafony sufitowe są dostępne w sklepie Elektromarketania.pl, zapraszamy zatem do zakupu!