Podwójne gniazdka elektryczne 

Jest 15 produktów.

Gniazdka podwójne to wyposażenie każdego domu, które jest wszystkim doskonale znane. Ze względu na ich szeroką obecność, warto wybrać odpowiedni model dla swoich potrzeb. Podwójne gniazdka mają to do siebie, że posiadają dwa wejścia, w które można wpiąć urządzenia elektryczne. Szeroki wybór kolorów i sposobów wykończenia gwarantuje dopasowanie gniazd do aranżacji każdego mieszkania czy domu. Warto przejrzeć cały asortyment i znaleźć gniazda podwójne, które spełnią pokładane w nich nadzieje.

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

Gniazdo podwójne to niezbędne wyposażenie w każdym mieszkaniu

Gniazdo elektryczne podwójne różni się od pojedynczego liczbą gniazd, która wynosi w tym przypadku dwie sztuki. Za ich pomocą można doprowadzić prąd do praktycznie każdego zakątka domu czy mieszkania i zlikwidować przymus posiadania przedłużaczy, które tworzą kolejną plątaninę kabli. Warto wybrać właściwe modele już na etapie przygotowywania do budowy, gdyż późniejsze zmiany niosą ze sobą także duże koszty oraz nakłady prac, które okazują się często całkowicie nieopłacalne. Czasami są jednak niezbędne przez uszkodzenia instalacji, wtedy warto zakupić gniazdo podwójne elektryczne, które spełni swoje zadanie przez długi czas, dzięki trwałości i wzorowej jakości wykonania.

Każdy model, dostępny na stronie Elektromarketania.pl, cechuje się najwyższą klasą i przejściem wszelkich, nawet najbardziej rygorystycznych testów. Wszystkie modele dostępne w naszym sklepie, dają pewność wieloletniego użytkowania bez możliwości wystąpienia awarii. Każdy z oferowanych produktów pozwala również na perfekcyjne dopasowanie ich wyglądu do koloru i rodzaju wykończenia ścian, zatem nie będą się wyróżniać i powodować nieestetycznego efektu wizualnego.

Gniazdo elektryczne podwójne o wysokiej jakości

Za pomocą dostępnych w sklepie Elektromarketania.pl gniazd elektrycznych można doprowadzić bezpośrednio prąd do wszystkich zakątków w mieszkaniu czy domu. Duży wybór kolorów i wzorów zapewnia rewelacyjne dopasowanie gniazd do wystroju mieszkań czy koloru ścian, a ich najwyższa jakość zapewni wieloletnie używanie, bez obaw o przedwczesne zużycie lub awarię.