Regulatory i czujniki 

Jest 19 produktów.

Bezpieczeństwo i odpowiednia temperatura panująca w mieszkaniu czy domu to bardzo istotne kwestie. Sklep Elektromarketania.pl pozostawia do dyspozycji swoich klientów wysokiej klasy czujniki ruchu i regulatory temperatury, które pozwolą na stworzenie optymalnych warunków mieszkalnych w każdym pomieszczeniu. Hurtownia elektryczna ANIA proponuje wyroby znanych marek w atrakcyjnej cenie, które zdecydowanie warto poznać.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 19 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 19 elementów

Zadbaj o bezpieczeństwo swoje, rodzin i domu o każdej porze dnia i nocy

Zapewnienie bezpieczeństwa miru domowego jest jednym z najważniejszych aspektów życia codziennego. Każdemu komu na tym zależy polecamy solidny elektroniczny czujnik ruchu służący do automatycznego załączania źródeł światła oraz alarmu. Czujnik ruchu do oświetlenia działa w kilku trybach. Ciekawą funkcją jest symulacja obecności, dzięki której podczas nieobecności właścicieli domu w nieregularnych odstępach czasu samoczynnie włącza się oświetlenie. Jest to doskonała forma zabezpieczenia przed włamaniem.

Pokojowy regulator temperatury to z kolei rozwiązanie, które stworzone zostało z myślą o optymalizacji ciepłoty w pomieszczeniu. Proste geometryczne kształty będą perfekcyjnie zgrywały się z aranżacją pomieszczenia zarówno w stylu nowoczesnym, klasycznym, loftowym czy skandynawskim. Możliwość dopasowania różnokolorowych ramek sprawia, że wyrób będzie harmonizował z każdym designem. Wybierz rozbudowany asortyment i innowacyjne rozwiązania oferowane przez sklep Elektromarketania.pl.

Ciepło płynące z podłogi

Wśród oferowanych regulatorów temperatury na szczególną uwagę zasługuje model z czujnikiem podpodłogowym. Dzięki niemu i popularnemu ogrzewaniu podłogowemu w formie elektrycznej lub wodnej w każdym domu może zapanować przyjemna temperatura, która jednocześnie nie będzie generować dużych kosztów. Energooszczędność i niezawodność to z pewnością duże atuty tego typu rozwiązań. Kupując regulatory i czujniki oferowane przez markę Elektromarketania.pl, klient ma pewność, że wybrał świetną jakość, nowoczesne wzornictwo i atrakcyjną cenę.