Pojedyncze przyciski 

Jest 6 produktów.

Odpowiednie przyciski poza efektownym wyglądem zapewniają domownikom także dużą praktyczność i są niezbędnym wyposażeniem każdego mieszkania lub domu. Ze względu na ich wszechobecność, warto zadbać o wybór takiego modelu, który zapewni także trwałość liczoną w bardzo długich latach. W szerokiej ofercie Elektromarketania.pl znajdują się przyciski pojedyncze w wielu ciekawych wersjach, które z pewnością spodobają się nawet wymagającym klientom. Wszystkie łączy jednak kilka bardzo pozytywnych cech, jak wysoka jakość oraz nowoczesna stylistyka.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Przycisk pojedynczy uzupełni każde pomieszczenie

Przycisk działa na prostej zasadzie, otóż zwiera ze sobą dwa styki, które w efekcie po połączeniu zamykają obieg prądu. Z tego też powodu często takie przyciski są nazywane jako “zwierne”. Dzięki bardzo łatwemu działaniu, przyciski pojedyncze są bezawaryjne i nie wymagają większego zainteresowania od momentu montażu. Jednak wersje z niższej półki mogą posiadać pewne mankamenty, takie jak zacinający się mechanizm, czy brak możliwości uruchomienia, bądź wyłączenia światła bez użycia większej siły. Dostępne w Elektromarketania.pl modele są najwyższej jakości i oferują wysoką trwałość i odporność na wszelkie uszkodzenia.

Za pomocą oferowanych wersji kolorystycznych można decydować o podkreśleniu wystroju tą samą barwą co ściany, bądź nadaniu im kontrastu. Nowoczesne i ciemne wersje doskonale uzupełnią futurystyczne mieszkania, zaś biel dzięki uniwersalności sprawdzi się w każdej aranżacji. Beż oraz inne barwy mogą sprawdzić się z kolei w mieszkaniach nieszablonowych, bądź urządzonych artystyczne. Duży wybór w Elektromarketania.pl gwarantuje za każdym razem najwyższe zadowolenie i możliwość dopasowania barwy przycisku do kolorystyki pomieszczenia.

Najbardziej uniwersalny przycisk pojedynczy zwierny

Każde mieszkanie lub dom warto wyposażyć w odpowiednią liczbę załączników oraz przycisków, które zapewnią możliwość obsługi światła w każdym pomieszczeniu. Właściwe egzemplarze dostępne na Elektromarketania.pl są wykonane z najwyższej jakości materiałów syntetycznych, które gwarantują wiele lat bezawaryjnego użytkowania. Poznaj ofertę sklepu już dziś i przyjrzyj się przyciskowi pojedynczemu jeszcze bliżej!