Listwy do łazienki 

Jest 12 produktów.

Oświetlenie łazienkowe jest bardzo wymagające. Niezbędna jest wysoka moc żarówek, duża liczba punktów świetlnych oraz odporność na wilgotność. Oferowane w sklepie Elektromarketania.pl listwy oświetleniowe generują mnóstwo światła i ułatwią codzienne czynności pielęgnacyjne wykonywane w łazience. Przejrzyj cały asortyment już dziś!

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

Nowoczesne listwy oświetleniowe do łazienki

Listwy oświetleniowe są znakomitym sposobem na uzyskanie większej ilości światła w każdym pomieszczeniu, w tym także w łazience. Charakteryzują się zastosowaniem listwy, na której zostały umieszczone dwie lub większa ilość punktów świetlnych. Ich fantastyczną zaletą jest ruchomość - pozycję każdej lampy można zmieniać w szerokim zakresie. Jedną z nich można zatem skierować na lustro, by inną ustawić w okolicę wanny. Zastosowanie jednej listwy oświetleniowej może poprawić komfort dosłownie w całej łazience.

Każda lampa umieszczona na listwie ma swój własny gwint. Zazwyczaj stosuje się żarówki dające intensywne światło, które znacznie ułatwi wykonywanie codzienne czynności w łazience. Co więcej, nowoczesne żarówki LED charakteryzują się dużą energooszczędnością, tym samym kilka stale świecących punktów na listwie może pobierać mniej prądu podczas pracy niż jedna żarówka starego typu.

Design listew oświetleniowych

Cechą wspólną tego rodzaju oświetlenia jest nowoczesność. Wszystkie listwy oświetleniowe do łazienki zostały zaprojektowane z uwagi na najnowsze trendy. Futurystyczna czerń, klasyczna biel czy połączenia ciekawych barw to prosty sposób na poprawę wyglądu każdej łazienki. Kierunkowe światło umożliwia stworzenie ciekawych efektów świetlnych na ścianie, a nieszablonowa obudowa zwraca na siebie uwagę. Poznaj wszystkie listwy oświetleniowe do łazienki w elektromarketania.pl i skomponuj swoje nowe, lepsze pomieszczenie sanitarne, które spełni Twoje oczekiwania