Pionowe ramki 

Jest 25 produktów.

W kategorii “Pionowe ramki do włączników” znajdziesz duży wybór pionowych ramek przeznaczonych do montażu wraz z łącznikami elektrycznymi. Pochodzą one od producentów dbających o najwyższą jakość oferowanych produktów. Warto zaopatrzyć się w tego typu dodatek - to drobny element, który jednak znacząco poprawia wygląd pomieszczenia, w którym został zastosowany. Równie ważnym (lub nawet ważniejszym) aspektem jest jego praktyczność - ramka znakomicie chroni ścianę przed zabrudzeniami (na przykład od palców) wokół gniazdka.

Pokazuje 1 - 25 z 25 elementów
Pokazuje 1 - 25 z 25 elementów

Pionowe ramki do włączników

Włączniki (lub łączniki) to niezbędne i powszechnie znane elementy wyposażenia takich miejsc jak mieszkania, domy, biura, szkoły oraz wszelkie inne budynki, w których przebywają ludzie. W większości z tych miejsc oprócz praktycznego wykorzystania ważną rolę odgrywa również aspekt estetyczny. Podczas częstego użytkowania naturalne jest, że przy przełączaniu “kołyski” osoba wykonująca ruch może nie trafić dokładnie we włącznik lub podczas jego przełączania zahaczyć delikatnie o ścianę, na której jest zamocowany. Ręka sięgająca do włącznika nie zawsze jest czysta, oprócz tego na ludzkiej skórze łatwo gromadzą się zanieczyszczenia. W ten sposób na ścianie szybko pojawią się nieestetyczne ślady. Dodatkowo częste pocieranie o ścianę rękami, ubraniami lub trzymanymi przedmiotami, może doprowadzić do powstawania na niej wyraźnych zarysowań. Aby zapobiec takim skutkom używania włączników, warto zastosować ramki do włączników oferowane w naszym sklepie.

Ramki do przycisków trzeba zaplanować

Podczas budowy lub remontu mieszkania warto mieć już zaplanowane, jakiego typu włączniki i ramki do gniazdek elektrycznych będziesz chciał zastosować. Chodzi o to, aby w odpowiednich odległościach rozmieścić poszczególne włączniki lub gniazda w ścianie (w zależności od producenta i modelu raster rozstawienia otworów na włączniki może się różnić).

Ramki do włączników do różnych ilości łączników

W naszej ofercie dostępne są pionowe ramki do przycisków z dwoma lub większą ilością otworów. Należy dobrać odpowiedni model w zależności od planowanej ilości łączników, które będą znajdowały się w jednej grupie w danym miejscu na ścianie.

Ramki do gniazdek elektrycznych w różnych kolorach

Ramki do przycisków w naszym asortymencie dostępne są w wielu różnorodnych kolorach. Warto dobrać odpowiednią barwę w zależności od planowanej kolorystyki pomieszczenia. Możesz spróbować dopasować kolor ramki do gniazdek elektrycznych w taki sposób, aby wtapiała się ona w kolorystykę pomieszczenia lub stanowiła dla niej kontrast. Barwa dobrana odpowiednio do przycisku oraz do odcienia ściany może sprawić, że włącznik ścienny stanie się jednym z najważniejszych punktów przyciągających uwagę w danym pomieszczeniu.