Pojedyncze ramki 

Jest 15 produktów.

W kategorii “Pojedyncze ramki do włączników” znajdziesz szeroki wybór produktów, takich jak ramki do gniazdek elektrycznych oraz włączników. Stanowią one znakomite uzupełnienie stylistyczne do eleganckich gniazdek oraz spełniają funkcję praktyczną, bardzo skutecznie chroniąc ścianę wokół włączników lub gniazdek przed zabrudzeniami pochodzącymi z rąk, wtyczek czy przewodów.

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

Pojedyncze ramki do włączników

Pojedyncze ramki do włączników to element wykorzystywany powszechnie w wielu rodzajach budynków. Pojedyncze gniazdka czy włączniki to szczególnie popularny element w wielu starszych domach, w których przeprowadzany jest remont. Założenie pojedynczego gniazda nie wymaga wcześniejszego, szczegółowego rozplanowywania, ani wykonania szeregu gniazd lub łączników w starannie odliczonych odległościach. Jeżeli pracujesz lub mieszkasz w miejscu, w którym włączasz światło włącznikami lub korzystasz z gniazd umieszczonych na ścianach - warto, żebyś założył na nie specjalne ramki do gniazdek elektrycznych. Takie elementy dodadzą estetycznego wyglądu elementom użytkowym wyposażenia - pomieszczenie zyska na wyglądzie, a jego wystrój będzie bardziej wysmakowany.

Ramki do gniazdek elektrycznych

Oferowane ramki do gniazdek elektrycznych nie tylko sprawią, że pomieszczenie zyska lepszy design. Ramki tego typu stanowią znakomitą ochronę przed zabrudzeniami powstającymi w wyniku korzystania z gniazd. Podczas podłączania przewodów użytkownikom często zdarza się nie trafić wtyczką do gniazdka elektrycznego. Powstają wtedy widoczne na ścianie rysy i zabrudzenia. Można temu zapobiec, umieszczając na gniazdku specjalną ramkę.

Ramki do włączników światła

Montowanie ramki do włączników sterujących światłem zapewnia całemu elementowi wyjątkowy wygląd oraz chroni ścianę przed zabrudzeniami. Przyciski włączające światło najczęściej umieszczone są w możliwie widocznych miejscach (dla wygody korzystających). Częste użytkowanie przycisków wiąże się nierzadko zabrudzeniami powierzchni naokoło niego. Wynika to z faktu, że na ludzkich dłoniach stale obecne są zanieczyszczenia, które łatwo przylegają do ściany. Po częstym, nieumyślnym dotykaniu fragmentu ściany przy włączniku, prawdopodobnie zabrudzenia stają się widoczne. Ramki do włączników są znakomitym rozwiązaniem tego problemu - ściana pozostaje czysta, a pomieszczenie zyskuje na wyglądzie.