Podwójne ramki 

Jest 28 produktów.

W kategorii “Podwójne ramki do włączników” oferujemy duży wybór ramek znakomicie przystosowanych do zastosowania z gniazdkami elektrycznymi oraz włącznikami. Ich podstawową cechą wyróżniającą spośród innych ramek jest kształt dopasowany do zastosowania na dwóch gniazdach. Montując podwójne ramki do włączników i gniazdek elektrycznych, będziesz miał pewność, że nie będzie w ich pobliżu nieestetycznych śladów po rękach lub zarysowań po wtyczkach.

Pokazuje 1 - 28 z 28 elementów
Pokazuje 1 - 28 z 28 elementów

Podwójne ramki do włączników

W każdym biurze, mieszkaniu, szkole czy szpitalu w różnych miejscach rozmieszczone są gniazdka elektryczne oraz włączniki światła. Każde z nich jest umieszczone na ścianie, ta zaś jest narażona na częste zabrudzenia wskutek ciągłego dotykania jej przez dłonie czy wtyczki. Na skórze ludzkiej znajduje się niewielka ilość tłuszczu, który łatwo przenosi się na inne powierzchnie (zjawisko dobrze widoczne na szkle czy ekranie smartfona). Osoba wchodząca do ciemnego pomieszczenia, która próbuje trafić w przycisk włączający światło, może dotknąć ściany - takie sytuacje zdarzają się wielokrotnie. W ten sposób na ścianie powstają nieestetyczne plamy. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku gniazdek elektrycznych. Czasami osoba chcąca podłączyć urządzenie do sieci elektrycznej musi poradzić sobie przy niedostatecznym świetle czy w niewygodnej pozycji. Starając się trafić do gniazdka, może zahaczyć o ścianę - tego typu zdarzenia po pewnym czasie mogą objawiać się w postaci dużej ilości rys na ścianie. Aby uniknąć takich efektów, najlepiej jest zastosować specjalne ramki do przycisków i gniazd elektrycznych.

Dlaczego ramki do włączników są takie przydatne?

Ramki do przycisków czy gniazdek elektrycznych to przede wszystkim ochrona przed zabrudzeniami na ścianie. Brud, który miałby znaleźć się na ścianie, zatrzymuje się na powierzchni ramki - tę natomiast można łatwo przetrzeć lub nawet umyć. Elementy wykonane są z wysokiej jakości plastiku, który nie ulegnie uszkodzeniu wskutek czyszczenia. Ramki do gniazdek elektrycznych, oprócz walorów czysto praktycznych, są znakomitym sposobem na poprawienie wyglądu każdego pomieszczenia. Mogą też optycznie powiększyć włącznik i sprawić, że stanie się on lepiej widoczny w pomieszczeniu.

Co oferujemy w tej kategorii?

W naszej ofercie znajdziesz podwójne ramki do włączników i gniazdek elektrycznych wykonane z najwyższej jakości materiałów. Każdy produkt został stworzony z zachowaniem najbardziej rygorystycznych norm oraz z wykorzystaniem nowoczesnej techniki i sprzętu przez renomowane firmy. Oferujemy duży wybór ramek podwójnych wykonanych w różnej kolorystyce - z łatwością dobierzesz je do barw ścian, umeblowania i gniazdek w pomieszczeniu, w którym będą zamontowane.