Potrójne ramki 

Jest 21 produktów.

W kategorii “Potrójne ramki do włączników” znajdziesz bardzo duży wybór wysokiej jakości ramek do przycisków i gniazdek elektrycznych. To świetne narzędzia do ochrony ściany przed zabrudzeniami oraz znakomity sposób na dodanie ciekawego elementu stylistycznego w pomieszczeniu. Oferujemy ramki do włączników w różnych kolorach oraz pochodzące od różnych producentów.

Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów

Potrójne ramki do włączników

Podczas włączania oraz wyłączania światła łatwo jest nie trafić od razu w przycisk, tylko w ścianę. Takie sytuacje zdarzają się bardzo często i niestety są powodem nieestetycznych zabrudzeń, dobrze widocznych później na ścianie. Problem dotyczy zarówno biur, szkół czy szpitali, jak i zwykłych mieszkań i domów. Na skórze ludzkiej naturalnie osadzona jest niewielka ilość tłuszczu, a na nim łatwo osadzają się wszelkie zanieczyszczenia. Po dotknięciu ściany pozostaje na niej niewielka ilość takich substancji. Ściana łatwo i szybko się brudzi - po kilku tygodniach lub miesiącach okolice włącznika czy gniazdek elektrycznych wyglądają już bardzo nieestetycznie. Sposobem na uniknięcie takich zanieczyszczeń jest montaż specjalnej ramki do gniazdek elektrycznych czy włączników. Pozwoli ona w prosty sposób utrzymać czystość i estetyczny wygląd. Plastik, z którego ramki są wykonane, można łatwo wyczyścić suchą lub wilgotną szmatką. Produkty, które oferujemy w tej kategorii, to potrójne ramki, które przeznaczone są do wykorzystania z trzema gniazdami.

Ramki do włączników - warto planować ich położenie!

Oferowane ramki do włączników wykonane są przez znakomitych producentów o świetnej renomie w środowisku branży elektrycznej i wykończeniowej. Każdy ze znalezionych elementów został wykonany z bardzo dużą starannością. Produkty spełniają wysokie standardy jakości oraz rygorystyczne normy. Nasza oferta uwzględnia duży wybór kolorów potrójnych ramek do włączników. Warto dobrze się zastanowić i zaplanować dokładnie rozmieszczenie oraz modele gniazdek i ramek jeszcze przed rozpoczęciem etapu wykończenia lub przed remontem. Taka kolejność pozwoli odpowiednio zaplanować dokładne rozmieszczenie gniazd, aby miały między sobą odpowiedni raster oraz dobrać odpowiedni kolor ramek w zależności od tego, jaki kolor i fakturę będzie miała ściana.