Ściemniacze elektroniczne 

Jest 5 produktów.

W kategorii “Ściemniacze elektroniczne” znajdziesz wysokiej jakości produkty, które z łatwością zamontujesz w miejscu zwykłych włączników do światła. Produkty, które oferujemy, pozwalają na sterowanie natężeniem światła za pomocą dotyku lub dowolnego pilota. Wszystkie oferowane produkty wykonane są przez renomowane firmy, dzięki czemu masz gwarancję ich trwałości i jakości.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Ściemniacze elektroniczne

System oświetleniowy to podstawowe wyposażenie w każdym budynku - w mieszkaniach, szkołach czy biurach. W większości przypadków w takich miejscach zamontowane są zwykłe włączniki światła, jednak zamiana ich na ściemniacze może w znaczący sposób poprawić komfort użytkowania oraz praktyczność zastosowanego oświetlenia. Oferowane ściemniacze to urządzenia, które umożliwiają sterowanie natężeniem światła za pomocą dotyku lub sygnału z dowolnego, domowego pilota działającego na podczerwień. To cechy szczególnie istotne dla osób, które cenią sobie wygodę.

Ściemniacze elektroniczne w różnych kolorach

Warto zaznaczyć, że dostępne są u nas ściemniacze elektroniczne w różnych kolorach - możesz dopasować kolor urządzenia do wystroju pokoju. Do tego typu produktów można również samodzielnie dobierać ramki w dowolnych kolorach tak, aby uzyskać pożądany efekt wyjątkowego designu w mieszkaniu. Większość z oferowanych urządzeń, oprócz wyjątkowych funkcji ma także wbudowany bezpiecznik, który stanowi ochronę przed zniszczeniem urządzenia (i ewentualnym pożarem) w przypadku wystąpienia spięcia. Oprócz tego powierzchnia każdego urządzenia zabezpieczona jest specjalnym filtrem UV, który chroni je przed zmatowieniem i ściemnieniem wskutek ekspozycji na oddziaływanie promieni słonecznych - to gwarancja, że ściemniacz na długo zachowa swój pierwotny wygląd.

Co oferujemy w tym dziale?

W naszej ofercie znajdziesz ściemniacze elektroniczne najwyższej jakości. Mamy również specjalne ściemniacze elektroniczne LED, które umożliwiają sterowanie oświetleniem opierającym swoje działanie o diody LED. Warto zwrócić uwagę na tego typu produkty podczas montażu, ponieważ standardowe ściemniacze współpracują jedynie z tradycyjnymi źródłami światła, takimi jak żarówki wolframowe i halogeny (żarówki LED-owe wyposażone są w układy scalone wewnątrz, które przetwarzają otrzymaną energię do formy odpowiedniej dla diod). W naszym asortymencie znajdują się ściemniacze przynależące do różnych serii produktów - warto dobierać spójne ze sobą elementy takiego wyposażenia. Dzięki temu utrzymasz harmonijny wygląd takich elementów w całym mieszkaniu oraz będziesz mógł modułowo je rozbudowywać.