Ściemniacze wielofunkcyjne 

Jest 19 produktów.

W naszym sklepie w kategorii “Ściemniacze wielofunkcyjne” znajdziesz wyjątkowe urządzenia, na które łatwo możesz zamienić swoje zwykłe włączniki do światła. Stosowanie ściemniaczy znacząco poprawia komfort używania oświetlenia w każdym pomieszczeniu, zwiększa jego praktyczność oraz zmniejsza koszty eksploatacji.

Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów
Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów

Ściemniacze wielofunkcyjne

W każdym domu, szkole, szpitalu czy biurze zamontowane są różnego rodzaju lampy, które najczęściej sterowane są za pomocą zwykłych włączników. Oferują one dwie opcje - włączenia lub wyłączenia światła. Ściemniacze wielofunkcyjne to znacznie bardziej rozbudowana i praktyczna wersja włączników. Ich podstawową zaletą jest możliwość płynnej zmiany natężenia światła. Taka opcja pozwala na znacznie bardziej precyzyjne dostosowywanie oświetlenia do aktualnej sytuacji. W nocy znacznie lepiej będzie zaświecić delikatne światło w przedpokoju w drodze do łazienki, niż męczyć nieprzyzwyczajone oczy ostrym, pełnym światłem. Natomiast w biurze podczas spotkania lepiej zadziała intensywne światło, a podczas pracy przy biurku można je delikatnie przygasić.

Ściemniacze wielofunkcyjne sposobem na komfort i oszczędność

Ściemniacze mogą widocznie obniżyć wysokość rachunków za prąd. Dostosowując warunki oświetleniowe do zaistniałej sytuacji, zmniejszasz zużycie energii - zwykły włącznik zawsze dopuszcza maksymalną ilość energii, której potrzebuje żarówka. Zmniejszając ilość zużywanego prądu, nie tylko zmniejszasz koszty eksploatacji oświetlenia, ale troszczysz się o naszą planetę, a wszystko to połączone jest z Twoim większym komfortem. Dodatkowo ściemniacze wielofunkcyjne pozwalają na sterowanie za pomocą dotyku lub zdalnie - z wykorzystaniem pilota pracującego na podczerwień (na przykład pilot od telewizora).

Co oferujemy w tej kategorii?

Oferujemy wysokiej jakości ściemniacze wielofunkcyjne w różnych kolorach, przynależące do różnych serii. Warto wybierać produkty z jednej serii, ponieważ są one montowane modułowo. Oznacza to, że kupując ściemniacz, możesz osobno nabyć ramkę w kolorze, który sam wybierzesz. Dzięki temu możesz łatwo dopasować kolorystycznie do siebie wszystkie elementy w danym pomieszczeniu, a w razie potrzeby jesteś również w stanie dopasować ściemniacz jako kolejny element ramki wielokrotnej. Warto zaznaczyć również, że większość ściemniaczy, które oferujemy, ma wbudowany bezpiecznik, który chroni sprzęt przed negatywnymi skutkami zwarcia.