Podstawy naścienne 

Jest 14 produktów.

W kategorii “Podstawy naścienne” znajdziesz szeroki wybór wysokiej jakości podstaw przeznaczonych do montażu z ramkami, gniazdami, łącznikami oraz puszkami naściennymi. Wszystkie nasze produkty pochodzą od renomowanych i szanowanych producentów. Cechuje je najwyższa jakość materiałów i wykonania, dzięki czemu mają one wysoki stopień trwałości i zachowają swoje właściwości przez wiele lat.

Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów

Podstawy naścienne

Podstawy naścienne to elementy instalacji elektrycznej, których zastosowanie znacząco ułatwia montaż puszek (zarówno podtynkowych, jak i natynkowych) oraz gniazd, łączników i ramek. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości podstaw naściennych, możesz mieć pewność, że gniazda i włączniki zyskają jeszcze większą trwałość i stabilność oraz staną się jeszcze bezpieczniejsze w stosunku do użytkowników.

Podstawy naścienne - materiały budulcowe są bardzo ważne

Wszelkie podstawy natynkowe, które oferujemy, wykonane są ze specjalnie przygotowanych tworzyw sztucznych wysokiej jakości, które gwarantują wysoką trwałość sprzętu, a w razie pożaru nie będą wydzielać substancji szkodliwych dla człowieka i środowiska.

Podstawy naścienne IP20

Wszystkie oferowane podstawy natynkowe, które oferujemy, mają nadane przez producenta specjalne oznaczenie stopnia szczelności podczas pracy. IP (International Protection Rating) to międzynarodowy standard określania stopnia ochrony dla urządzeń elektrycznych. Nasze podstawy natynkowe cechują się stopniem ochrony na poziomie IP20. Oznacza to, że stanowią one dobrą ochronę przed kurzem, przed dostępem do niebezpiecznych części za pomocą palca oraz przed ciałami obcymi o średnicach nie mniejszych niż 12,5 mm.

Wysoka jakość to podstawa porządnego sprzętu

Oferowane przez nas podstawy naścienne pochodzą jedynie od producentów z bardzo dobrą renomą i wzbudzających zaufanie wśród profesjonalnych elektryków. Wszystkie oferowane przez nas podstawy naścienne wykonane są z wytrzymałych i bezpiecznych materiałów, przy zachowaniu rygorystycznych norm podczas produkcji. Jedna z firm, której sprzęt oferujemy, to Schneider Electric - międzynarodowe, francuskie przedsiębiorstwo działające w branży energetycznej, znane i szanowane na całym świecie. Marka istnieje od 1836 roku i stale się rozwija, produkując wysokiej jakości sprzęt do elektryki.