Obudowy gniazd 

Jest 7 produktów.

W kategorii “Obudowy do gniazd” znajdziesz przede wszystkim duży wybór modeli do gniazd multimedialnych, takich jak złącza internetowe lub telefoniczne. Elementy sprzedawane są samodzielnie tak, aby każdy klient mógł dobrać ramkę w takim kolorze, który będzie pasował do wystroju pomieszczenia.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Obudowy gniazd

Obudowy gniazd znajdujące się w tej kategorii przeznaczone są przede wszystkim do stosowania z przewodami przygotowanymi do komputera lub telefonu stacjonarnego. Aby móc w pełni korzystać z elementu, do obudowy należy dokupić odpowiedni moduł gniazda komputerowego lub telefonicznego.

Jednolita seria to dużo korzyści

W naszej ofercie dostępne są obudowy należące do różnego rodzaju serii. Przed zakupem takiego produktu warto przeprowadzić rozpoznanie, do jakiej serii należy część domowego wyposażenia tego rodzaju. Chodzi o to, aby do obecnego już w pomieszczeniu elementu, dobrać współgrające wizualnie i sprzętowo produkty. Obudowa do gniazd multimedialnych może znakomicie wpasować się w wielokrotną ramkę, jeżeli seria produktów jest ze sobą kompatybilna. Przykładowo - wybierając obudowę z tej samej serii, z której pochodzi wcześniej zakupione gniazdo do sieci elektrycznej oraz włącznik schodowy - możesz podczas remontu przygotować sobie przy biurku dostęp do sieci elektrycznej, telefonu, internetu i włącznik światła sufitowego. Wszystko z jednego miejsca i oprawione w estetyczną, potrójną ramkę. Obudowy gniazd są sprzedawane bez ramek, dzięki czemu klient może samodzielnie dobrać je w takich kolorach, jakie uzna za najlepiej pasujące do wystroju danego pomieszczenia.

Obudowy gniazd - ochrona IP20

Oferowane obudowy gniazd zostały zaprojektowane tak, aby spełniały stopień ochrony minimalnie na poziomie IP20. Oznacza to, że dany element instalacji jest chroniony przed dostępem do niebezpiecznych elementów za pomocą palca. Takie zapewnienie ze strony producenta jest bardzo istotne szczególnie w przypadku, jeżeli do urządzenia mają dostęp dzieci. Przy prawidłowym użytkowaniu obudowa chroni również przed dostępem ciał obcych o średnicy nie mniejszej niż 12,5 mm.

Wysoka jakość to długa i bezawaryjna praca

Wszelkie produkty, które oferujemy, pochodzą od producentów rekomendowanych przez profesjonalnych elektryków. Obudowy gniazd z naszego asortymentu spełniają najwyższe standardy jakości i najbardziej rygorystyczne normy bezpieczeństwa. Materiały użyte do produkcji to starannie wyselekcjonowane tworzywa wysokiej jakości, zapewniające bezawaryjną pracę przez wiele lat.