Żarówki LED G9 

Jest 12 produktów.

Żarówki LED G9 mają gwint w postaci dwóch metalowych pętli. Wykorzystuje się je przede wszystkim w oprawach meblowych, oświetleniu dekoracyjnym, kinkietach i żyrandolach. Wersja LED jest bardziej oszczędna i trwalsza, niż żarówki G9 w wersji halogenowej, dlatego cieszy się rosnącą popularnością wśród użytkowników.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

Żarówki LED G9

Ten rodzaj oświetlenia możesz umieścić w oprawach przeznaczonych na żarówki halogenowe z gwintem G9, ponieważ żarówki LED G9 zasilane są prądem przemiennym z sieci o napięciu 230 V. Lampy LED stają się obecnie coraz tańsze, dlatego wymiana oświetlenia na przyjazne dla środowiska żarówki o dużej żywotności nie stanowi już dużego wydatku, a zapewnia istotne korzyści - zyskujesz w ten sposób oszczędne, ekologiczne i trwałe źródło światła, bez konieczności wymiany zamontowanych już opraw.

Zalety technologii LED

Żarówki wykorzystujące diody LED mają wiele zalet w porównaniu do tradycyjnych lamp żarowych (zarówno zwykłych, jak i halogenowych). Emitują znacznie mniej ciepła i charakteryzują się kilku-, a nawet kilkunastokrotnie większą skutecznością świetlną, dzięki czemu zużywają znacznie mniej energii elektrycznej. Ich trwałość jest bardzo wysoka i wynosi nawet kilkadziesiąt tysięcy godzin pracy. Temperatura barwowa światła może być w zasadzie dowolna i nie zmienia się w zależności od zmian napięcia zasilającego. Żarówki LED doskonale współpracują ze ściemniaczami, które umożliwiają wygodne kontrolowanie natężenia światła. Świetnie odwzorowują też naturalne kolory, osiągają pełną jasność prawie natychmiast po uruchomieniu i nie tracą na żywotności mimo częstego włączania i wyłączania. Lampy LED nie emitują również promieniowania ultrafioletowego, które jest szkodliwe dla ludzkiego wzroku oraz skóry.

Jakie żarówki LED G9 znajdziesz w naszym asortymencie?

W naszym sklepie oferujemy żarówki LED G9 o mocy od 2,5 W do 8 W. Dostępne są modele o różnych odcieniach światła (biały ciepły, neutralny, chłodny) i różnych kolorach szkła (mleczne lub przezroczyste). W asortymencie znajdziesz także żarówki LED G9 o kącie świecenia 360° oraz wiele innych lamp wykorzystujących diody LED jako źródło światła. Wszystkie produkty zostały wykonane zgodnie z europejskimi normami, dlatego wybierając zakupy w naszym sklepie, masz gwarancję pełnego bezpieczeństwa i najwyższej jakości.