Lista produktów producenta: Schneider Electric

Schneider Electric to francuska firma uznawana za jednego z liderów w zarządzaniu energią. Rozwiązania dedykowane obiektom biurowym i komercyjnym powstają przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii w jednym z zakładów produkcyjnych zlokalizowanych w Europie. Flagowymi produktami marki Schneidergniazdka i włączniki.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 976 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 976 elementów

Schneider Electric - rozwiązania dla budownictwa mieszkaniowego i komercyjnego

Schneider Electric ma aż 5 zakładów produkcyjnych zlokalizowanych na terenie Polski, w tym między innymi w Tychach, Bukownie i Szczecinku. W trakcie produkcji oferowanych artykułów z dziedziny elektryki firma skupia się przede wszystkim na ich bezpieczeństwie. W tym celu dołączyła do Sekcji Producentów Aparatury Elektrycznej (SPAE), działającej przy Krajowej Izbie Gospodarczej Elektroniki i Telekomunikacji (KIGEiT). Członkostwo wiąże się z przywiązywaniem szczególnej wagi do spełniania wymogów, standardów technicznych i norm przez gniazdka Schneider i inne produkty dostępne w asortymencie francuskiego producenta. Zastosowane technologie chronią użytkowników przed pożarami i spięciami.

Wiodący dostawca w obszarze energii niskiego i średniego napięcia stawia także na innowację oraz zarządzanie nimi w efektywny i niezawodny sposób. Schneider Electric dodatkowo angażuje się w ideę zrównoważonego rozwoju, jednocześnie uwzględniając potrzeby środowiska. Nic więc dziwnego, że francuski producent może pochwalić się popularnością w ponad 100 krajach na całym świecie, dostarczając właścicielom domów i obiektów komercyjnych rozwiązania na miarę ich potrzeb. Funkcjonalne gniazdka Schneider łączą w sobie solidne, trwałe materiały z oryginalnymi designami, dedykowanymi przestrzeniom o różnych stylach aranżacji. Marka oferuje również bogaty wybór włączników, w tym również tych schodowych. Nie brakuje także praktycznych, kompatybilnych z produktami francuskiej firmy akcesoriów.

Schneider - gniazdka i włączniki o niezawodnym działaniu

Oferowane przez markę Schneider gniazdka i włączniki to niezbędne części systemu elektroinstalacyjnego. Międzynarodowe przedsiębiorstwo, które rozpoczęło swoją działalność we Francji, projektuje zarówno klasyczne produkty, jak i te multimedialne, będące odpowiedzią na rosnące zainteresowanie nowoczesnymi technologiami. Firma specjalizuje się także w produkcji ramek czy ściemniaczy o niezawodnym działaniu i efektownym designie. Zakup jednej z propozycji Schneider Electric to gwarancja wysokiej jakości i trwałości na lata.