Lista produktów producenta: Schneider Electric

Schneider Electric jest wiodącym liderem w zarządzaniu energią i automatyce, centrach danych, obiektach infrastrukturalnych, energetyce oraz przemyśle.  Dostawca stawia na rozwój technologii, uwzględniającą potrzeby środowiska. Zaangażowanie firmy w innowacyjność, różnorodność oraz zrównoważony rozwój ma na celu zapewnienie niezawodnego dostęp do energii każdemu, w każdym miejscu i w każdym momencie naszego życia.Producent dostarcza produkty oraz zintegrowane
i efektywne rozwiązania, obejmujące systemy zasilania, rozdziału energii, automatyki budynkowej
i przemysłowej, zasilania gwarantowanego, sterowania oraz oprogramowanie.  Z sukcesem zapewnia wszelkiego rodzaju rozwiązania do budownictwa komercyjnego i mieszkaniowego.

Oferta Schneider Electric zawiera również szeroki asortyment osprzętu elektroinstalacyjnego, wyróżniający się zakresem funkcjonalności, oryginalnym wzornictwem oraz kolorystyką.

W Polsce Schneider Electric współpracuje z szeroką społecznością Partnerów, Integratorów,  Deweloperów, Elektroinstalatorów, dostarczając rozwiązania w oparciu o swoją otwartą platformę technologiczną.  

Schneider Electric- gniazdka i włączniki o niezawodnym działaniu

Oferowane przez Schneider Electric gniazdka i łączniki cechuje jakość wykonania i ciekawy wzór. Do produkcji osprzętu elektroinstalacyjnego wykorzystano solidne, trwałe materiały, o zwiększonej odporności na promienie ultrafioletowe (UV, słońce, świetlówki), odporne na uszkodzenie mechaniczne. Zaletą mechanizmów jest również ich łatwy i szybki montaż, np. czytelne schematy połączeń, które umieszone są na produktach i opakowaniach ułatwiają zdecydowanie bezproblemową instalacje.  W ofercie producenta znajdują się również gniazda ze stopniem ochrony IP44. To bardzo ważne przy instalowaniu w łazience, lub innych pomieszczeniach z możliwym dostępem wody.

Łączniki i gniazda Schneider Electric pasują zarówno do przestrzeni urządzonych w stylu industrialnym, jak również do wnętrz w klimacie retro lub nowoczesnym. Zakup osprzętu elektroinstalacyjnego Schneider Electric to gwarancja wysokiej jakości i trwałości na lata. 

Więcej o producencie:

Więcej na stronie: www.se.com/pl

Więcej o producencie: https://www.youtube.com/watch?v=iD-hcnKxaXQ

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 753 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 753 elementów