Przewody warsztatowe 

Jest 1 produkt.

Linki i przewody warsztatowe powszechnie stosowane są nie tylko w miejscach pracy, gdzie wykorzystywane są maszyny elektryczne. Spotyka się je także w biurach i pomieszczeniach domowych. Zasilają takie urządzenia jak odkurzacze, opiekacze, lodówki, roboty kuchenne i wszelkiego rodzaju wyposażenie gospodarstwa domowego. Niektóre rodzaje przewodów warsztatowych przeznaczone są do dostarczania energii elektrycznej do przemysłowych i rolniczych odbiorników ruchomych i przenośnych, pracujących w klimacie umiarkowanym. Sprawdzają się w sytuacjach, w których przewody narażone są na niewielkie mechaniczne naprężenia.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Jak zbudowany jest przewód warsztatowy?

Żyły przewodów warsztatowych są miedziane wielodrutowe, ocynowane lub gołe. Izolacja przewodów to najczęściej guma etylenowo-propylenowa, ale w naszym elektromarkecie znajdują się także w tej kategorii kable z izolacją polwinitową. W ofercie posiadamy przewody warsztatowe 2-, 3-, 4- i 5-żyłowe. Poszczególne żyły różnią się kolorami izolacji, co ułatwia ich identyfikację. Sama powłoka kabla jest czarna lub biała. Wybierając przewód należy zwrócić uwagę na jego zastosowanie – tylko nieliczne nadają się do układania w instalacjach zewnętrznych na otwartym powietrzu. Kable warsztatowe nie powinny być także narażone na pracę wśród urządzeń, które wytwarzają wysokie temperatury.

Bogaty wybór przewodów warsztatowych zaufanych marek

Asortyment Centrum Elektrycznego „Ania” obejmuje przewody warsztatowe od tak renomowanych producentów jak: Tele-fonika, Eltrim czy NKT. Dbamy o to, by dostarczać wyłącznie sprawdzone produkty, gwarantujące bezpieczeństwo i bezproblemowe użytkowanie. Wiemy, jak ważna jest jakość przewodów warsztatowych wykorzystywanych na co dzień w pracy i w domu. Wszystkie kable wykonane są według zharmonizowanych norm. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące oferowanych artykułów – zapraszamy do kontaktu. Chętnie doradzimy w wyborze najlepszych przewodów warsztatowych i błyskawicznie przygotujemy zamówienie do wysyłki.