Przewody solarne 

Jest 4 produktów.

W Centrum Elektrycznym „Ania” oferujemy wysokiej klasy przewody solarne do wykorzystania w układach fotowoltaicznych. Kable solarne łączą panele fotowoltaiczne i panele z falownikami. Są stosowane w stałych instalacjach w pomieszczeniach lub na zewnątrz. Jakość przewodów układach fotowoltaicznych jest niezwykle istotna. Komponenty te są narażona na długotrwałe oddziaływanie czynników atmosferycznych. Dlatego też dbamy o to, by kable znajdujące się w naszym asortymencie nie tylko ułatwiały instalowanie systemów fotowoltaicznych, ale i wyróżniały się długotrwałą niezawodnością.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Wytrzymałość przewodów solarnych podstawą instalacji fotowoltaicznych

Z racji na ich położenie, układy fotowoltaiczne narażone są na długotrwałe oddziaływanie szkodliwej wilgoci, promieniowania słonecznego czy skrajnych temperatur. Należy więc zadbać o to, by przewody solarne wyróżniały się maksymalną odpornością na wszelkiego rodzaju negatywny wpływ czynników atmosferycznych. Oferowane przez nas kable solarne wytrzymują do 30 lat eksploatacji nawet w ciężkich warunkach zewnętrznych. Są jednożyłowe, miedziane, powleczone podwójną warstwą izolacji poliolefinowej. Dzięki temu, nawet w przypadku uszkodzenia jednej z powłok, przewód jest ciągle dobrze chroniony. Bezhalogenowe materiały użyte do budowy oferowanych kabli solarnych gwarantują optymalne bezpieczeństwo przeciwpożarowe w przypadku rozprowadzenia instalacji po dachu oraz chronią przed porażeniem w sytuacji rozszczelnienia jednej z warstw izolacji.

Na co jeszcze warto zwrócić uwagę wybierając kable solarne?

Istotną zaletą kabli znajdujących się w naszym asortymencie jest również duży promień zgięcia oraz bezproblemowe zdejmowanie powłoki, co ułatwia instalację systemu fotowoltaicznego i chroni rdzeń kabla przed uszkodzeniem. Przewody są zgodne z aktualnie stosowanymi typami złączek i wszystkimi niezbędnymi normami. W elektromarkecie „Ania” oferujemy kable solarne od m.in. tak zaufanego producenta jak ENERGYFLEX. To najwyższej klasy asortyment w bardzo atrakcyjnej cenie. Jeśli zastanawiają się Państwo, który przewód będzie idealny do określonego układu fotowoltaicznego – zapraszamy do kontaktu. Pomożemy wybrać odpowiedni produkt.