Przewody suwnicowe 

Jest 4 produktów.

W naszej ofercie znaleźć można również przewody suwnicowe, a także przewody dźwigowe. Kable suwnicowe mają bardzo szerokie zastosowanie w różnorodnych działach przemysłu. Na bardzo dużą skalę wykorzystuje się właśnie kable suwnicowe oraz dźwigowe w górnictwie, w tunelach, w portach, a także we wszelkich rozwiązaniach przemysłu mobilnego i stacjonarnego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Specjalistyczne przewody

Kable suwnicowe to szczególny rodzaj przewodów, muszą być wytrzymałe oraz dostosowane do konkretnego zastosowania. Kable przesuwane są wzdłuż suwnicy z wykorzystaniem zawiesi kablowych, nie raz w niesprzyjających warunkach atmosferycznych oraz w skrajnych temperaturach. Klasa takich żył to z reguły klasa 5 lub 6, czyli giętkie oraz mają numerowane żyły, a ich liczba może wynosić aż 12, co ułatwia podłączanie. Ze względu na trudne warunki wykorzystania często przewody dźwigowe i suwnicowe muszą spełniać szereg wyśrubowanych norm na przykład: nierozprzestrzenianie płomienia, niską emisję dymów, olejoodporność, klasa giętkości, czy klasyfikacja ETIM. Zastosowanie kabli płaskich pozwala uzyskać znacznie mniejsze promienie gięcia oraz wymagają mniej miejsca niż przewody tradycyjne okrągłe. Duży zakres temperatur pozwala na pracę w trudnych warunkach, gdzie zwykłe kable z pewnością nie dałyby rady. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim asortymentem zawierającym przewody suwnicowe, ale nie tylko.

Rozszerz swoje możliwości

Zastosowanie suwnic i dźwigów w swoim przedsiębiorstwie pozwala na zwiększenie efektywności oraz zwiększenie możliwości transportowych w zakładach produkcyjnych, magazynach i warsztatach. Takie rozwiązania sprawdzają się w przypadku konieczności transportu przedmiotów o różnych, często niestandardowych gabarytach. Nasze przewody przeznaczone są do urządzeń dźwigowych oraz systemów transportowania, urządzenia dźwigowe wewnątrz budynków i urządzenia wysokiego montażu, jeżeli trudno Ci się w tym wszystkim połapać, gorąco zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi. Sprawdź naszą ofertę i dołącz do grona naszych zadowolonych konsumentów.