Rury termokurczliwe 

Jest 6 produktów.

Zapewne każdy elektronik spotkał ten produkt na swojej drodze. Rury termokurczliwe to nieodzowny element przy lutowaniu i majsterkowaniu. Zastosowanie ich zwiększa odporność połączenia czy naprawianego elementu. Jest nieodzownym akcesorium w skrzynce każdego elektryka. Zapraszamy wszystkich, nie tylko elektroników do zaopatrzenia się w odpowiednie rury termokurczliwe i inne elementy pomocne w naprawianiu lub łączeniu przewodów oraz innych połączeń.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Wysoka jakość rur termokurczliwych na elektromarketania.pl

Nasze rury termokurczliwe z klejem RTMK charakteryzują się wysoką jakością wykonania i atrakcyjną ceną. Wykonane z najlepszego poliolefinu oraz kleju termo topliwego, który zapewnia doskonałą wodoszczelność po obkurczeniu. Oprócz tego rury termokurczliwe mają odpowiednie parametry elektroizolacyjne oraz mechaniczne. Dzięki szerokiemu zakresowi wynoszącemu od -55 do nawet +125 stopni Celsjusza pozwala to stosować je niezależnie od pogody, a wysoki współczynnik obkurczania wynoszący nawet 4:1, umożliwia obkurczanie ich na regularnych i nieregularnych kształtach. Producent szczególnie zaleca stosowanie rurek termokurczliwych w miejscach, które wymagają zabezpieczenia przewodów przed szkodliwym działaniem wody. W naszym sklepie dostępne są w zależności od potrzeb rury termokurczliwe cienkościenne oraz rury termokurczliwe pogrubione, które to dodatkowo wyposażone w klej RTMK skutecznie zabezpieczają połączenia przewodów, łączenia i napraw kabli energetycznych i telekomunikacyjnych mających na celu odtworzenie izolacji żył i powłok.

Szeroka gama zastosowań

Pracując z przewodami czy majsterkując w świecie elektroniki, niejednokrotnie natkniemy się na użyte rury termokurczliwe, ale nie tylko świat elektroniki czy telekomunikacji ich używa, spotkamy je również w szeroko rozumianej motoryzacji czy przemyśle. Oczywiście najczęstszym zastosowaniem jest izolacja przewodów elektrycznych czy wykonywanie wiązek przewodów, ale mogą również pełnić rolę usztywniającą kable oraz oznaczenia przewodu. Parametr kurczliwości podawany jest w sposób określający, jak bardzo może skurczyć się koszulka. 2:1 to znak, że rurka może zmniejszyć swoją średnicę o połowę, 3:1 oznacza jedną trzecią, a 4:1 to sygnał, że rurki przeznaczone są do bardzo cienkich przewodów. Pamiętajmy o tym, wybierając odpowiedni rodzaj koszulki do swojego kabla, gwarantuje to dokładne przyleganie i dłuższą żywotność przewodów. Możemy również wybrać wersję pogrubioną lub cienkościenne na przykład cienkościenne rurki termokurczliwe samogasnące RTS, które charakteryzują się zwiększoną elastycznością. Wybierz odpowiedni produkt - zapraszamy!