Listwy zaciskowe 

Jest 8 produktów.

Listwy zaciskowe są wykorzystywane nie tylko w domowych instalacjach elektrycznych, ale również w przemyśle, m.in. w szafach sterowniczych, rozdzielczych i szafach zasilających. Ich zastosowanie pozwala na rozbudowę sieci elektrycznej, a także na rozdzielenie przewodów, w których płynie prąd o różnym natężeniu oraz napięciu. Ze względu na swoją konstrukcję, umożliwiają wykorzystywanie przewodów cechujących się różną średnicą.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Praktyczne listwy zaciskowe

W zależności od modelu, listwa zaciskowa może mieć kilka, kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt wyjść, dzięki czemu może być wykorzystywana zarówno w prostych, jak i bardzo rozbudowanych instalacjach elektrycznych. Zastosowanie lekkiego, aczkolwiek wytrzymałego materiału do produkcji listew sprawia, że charakteryzują się one wysoką odpornością, m.in. na uszkodzenia mechaniczne. Ponadto, specjalna konstrukcja zabezpiecza podłączone przewody przed przypadkowym zetknięciem. W ofercie naszego sklepu dostępne są listwy zaciskowe, wyposażone w solidne zaciski, gwarantujące stabilną pozycję przewodu elektrycznego. Co więcej, w elektromarkecie „Ania” dostępna jest także listwa zaciskowa 12-torowa, wyposażona w otwory przeznaczone do mocowania na szynę. Specjalnie zaprojektowana, niska podstawa zapewnia wszechstronne wykorzystanie oraz łatwy montaż, nawet w trudno dostępnych miejscach.

Listwy zaciskowe - wysoka jakość wykonania i długa żywotność

W Centrum Elektrycznym „Ania” oferujemy szeroki wybór listew produkowanych przez renomowane firmy z wieloletnim doświadczeniem. Wszystkie produkty mają niezbędne certyfikaty i atesty, dzięki czemu zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa. Listwy zaciskowe dostępne w naszym sklepie wyróżniają się prostym i intuicyjnym montażem. Planujesz wymianę lub przebudowę instalacji elektrycznej? Sprawdź naszą atrakcyjną ofertę. W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu. Nasi wykwalifikowani specjaliści z chęcią udzielą niezbędnych informacji i pomogą wybrać najlepszy produkt, dopasowany do indywidualnych potrzeb i wymagań każdej osoby. Możesz skontaktować się z nami drogą telefoniczną lub mailową.