Dławnice kablowe 

Jest 16 produktów.

Dławnice kablowe, nazywane także przepustami kablowymi lub dławikami są wykorzystywane m.in do przeprowadzania przewodów elektrycznych przez ściany lub urządzenia elektroniczne. Ze względu na swoją konstrukcję, pełnią także funkcję ochronną i usztywniającą. W zależności od modelu, dławnice kablowe można wykorzystywać z przewodami cechującymi się różną średnicą, dzięki czemu wyróżniają się one szerokim zastosowaniem i uniwersalnością.

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów

Wysokiej jakości dławnice kablowe

Chcąc zabezpieczyć przewód elektryczny przed uszkodzeniami mechanicznymi, w tym przetarciami, przecięciami lub zgnieceniem, stosuje się specjalne dławnice kablowe, które są wykonane z lekkich, aczkolwiek bardzo wytrzymałych materiałów. W przypadku przeprowadzania kabla przez jedno lub kilka urządzeń, dławnica znacząco ogranicza możliwość przypadkowego wyrwania przewodu. Ponadto, idealnie sprawdzi się w przypadku kabli, które są często zginane i tym samym narażone na uszkodzenia. Co więcej, dławnice charakteryzują się bardzo szerokim zakresem temperatury roboczej, dzięki czemu mogą być użytkowane w praktycznie każdych warunkach.

Gwarancja bezpieczeństwa

W ofercie Centrum Elektrycznego „Ania” dostępne są dławnice kablowe z certyfikatem IP68, który gwarantuje nie tylko najbardziej skuteczne zabezpieczenie przed wodą, ale również przed kurzem, pyłem i innymi zabrudzeniami. Co więcej, szczelna konstrukcja zapobiega dostaniu do wewnątrz nawet niewielkich elementów, dzięki czemu jeszcze lepiej zabezpiecza przewód. Ponadto, w naszym asortymencie dostępne są dławnice kablowe, cechujące się wysoką odpornością na ogień, potwierdzoną certyfikatem. Zastosowanie specjalnie zaprojektowanej podkładki i nakrętki uszczelniającej sprawia, że przepusty kablowe charakteryzują się bardzo długą żywotnością w praktycznie każdych warunkach. Jeżeli chcesz profesjonalne zabezpieczyć przewód elektryczny przechodzący np. przez urządzenie elektroniczne, skorzystaj z naszej atrakcyjnej oferty. Nasi wykwalifikowani doradcy z chęcią odpowiedzą na każde pytanie i rozwieją wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego.