Płytki odgałęźne 

Jest 6 produktów.

Płytki odgałęźne są wykorzystywane m.in. do łączenia przewodów elektrycznych z różnego rodzaju aparaturą oraz urządzeniami. Ponadto, są używane razem z puszkami elektrycznymi. Ze względu na swoją konstrukcję, zapewniają stabilną pozycję przewodu, dzięki czemu ograniczają do minimum ryzyko wystąpienia zwarcia. Co więcej, pozytywnie wpływają również na żywotność i bezproblemowe działanie instalacji elektrycznej. Płytki są wykonane z wysokiej jakości materiałów i z powodzeniem mogą być wykorzystywane w domowych instalacjach elektrycznych.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Wszechstronne zastosowanie płytek odgałęźnych

W ofercie Hurtowni Elektrycznej „Ania” dostępnych jest wiele modeli płytek, różniących się od siebie konstrukcją, a co za tym idzie, wykorzystaniem. Oferujemy m.in. zarówno 4, jak i 5-torowe płytki umożliwiające instalację przewodów cechujących się różną średnicą. Nasze produkty mają wszystkie niezbędne certyfikaty, w tym atesty potwierdzające podwyższoną odporność na wilgoć oraz kurz, pył i inne zanieczyszczenia. Zastosowanie lekkich, aczkolwiek wytrzymałych materiałów gwarantuje bezawaryjne działanie przez bardzo długi okres. Płytki odgałęźne są wykorzystywane zarówno podczas układania instalacji m.in. w mieszkaniach, domach oraz obiektach użyteczności publicznej.

Gwarancja bezpieczeństwa

W asortymencie Hurtowni elektrycznej „Ania” dostępne są płytki odgałęźne cechujące się II klasą izolacji, która zabezpiecza nie tylko przed dotykiem pośrednim, ale również bezpośrednim. Łatwy montaż, w połączeniu z wysokim stopniem zabezpieczeń sprawiają, że elementy tego typu są często wykorzystywane zarówno przez początkujących, jak i doświadczonych elektryków i monterów. Jeżeli planujesz wymianę lub kładzenie nowej instalacji elektrycznej, zapraszamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą. Hurtownia Elektryczna „Ania” to miejsce, w którym znajdziesz wszystkie niezbędne produkty. Nasi wykwalifikowani doradcy z chęcią pomogą w wyborze najlepszego rozwiązania. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem e-maila.