Lista produktów producenta: Esab

Dla większości osób niezwykle ważne jest, by przy pracach remontowych, wykończeniowych czy codziennych naprawach korzystać z wysokiej klasy wyrobów pochodzących od cenionych na rynku marek. W naszym sklepie elektromarketania.pl dokładamy wszelkich starań by proponowany asortyment spełniał nawet największe wymagania. Z tego też względu wśród rekomendowanych marek znajdziesz wyroby ESAB.

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

ESAB - światowy producent wysokiej jakości elektrod spawalniczych

W przygotowanym asortymencie czekają na Ciebie niezawodne produkty wprost od światowego lidera w dziedzinie produkcji urządzeń i materiałów spawalniczych. Globalny zasięg i obecność w takich branżach jak walcownie rur, przemysł procesowy, maszyny transportowe, motoryzacja, produkcja oraz budownictwo sprawia, że prezentowane w naszym sklepie produkty ESAB zyskują coraz większą popularność. Marka nie tylko dostarcza wysokogatunkowych produktów takich jak elektrody spawalnicze w otulinie rutylowej, elektrody spawalnicze zasadowe czy przyłbice, ale również analizując rynek i potrzeby klientów, niejednokrotnie przekracza ich oczekiwania. Warto zwrócić uwagę na wykorzystywanie przez ESAB najnowszych technologii i rozwiązań zdobywających uznanie zarówno wśród klientów z Polski, jak i z całego świata. Firma posiada wiele oddziałów, zakładów produkcyjnych oraz punktów wsparcia technicznego, dzięki czemu każdy klient może zasięgnąć fachowej porady lub skorzystać z obsługi serwisowej.

Misja i filozofia tworzenia najlepszych jakościowo wyrobów

Wszystkie produkty pochodzące od ESAB to gwarancja komfortu wykonywanej pracy i niezawodności w każdej sytuacji. Dzięki filozofii, jaką prezentuje sobą producent zarówno niewielkie przedsiębiorstwa, jak i wielkie koncerny, każdego dnia mogą wywiązywać się z zaplanowanych prac. ESAB to firma, która opiera swoje działanie na najlepszych wynikach, innowacji oraz dążeniu do nieustającej poprawy. Dzięki temu dostępne w naszym sklepie produkty są odpowiedzią na wszystkie potrzeby wymagających klientów. Wybraliśmy markę ESAB na dostawcę urządzeń i materiałów do spawania oraz cięcia z uwagi na prezentowane zaangażowanie i obecność niemal we wszystkich krajach świata. Tym samym, decydując się na produkty działającej od 1904 roku firmy ESAB zapewniasz sobie ogrom możliwości wykonawczych.