Lista produktów producenta: Hager

Hager to niekwestionowany lider dostarczający nowoczesnych i niezawodnych rozwiązań dla budownictwa mieszkalnego, komercyjnego oraz dedykowane dla infrastruktury uniwersalne obudowy i elektryczne rozdzielnie. Nasi klienci firmę Hager cenią za perfekcję wykonania, najwyższą jakość oraz wdrażanie innowacyjnych rozwiązań i usprawnień pozytywnie wpływających na przebieg pracy.

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 48 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 48 elementów

Hager - rozdzielnie elektryczne będące nowoczesną koncepcją rozdziału energii elektrycznej

Ambicją marki Hager jest dostarczanie wysokiej jakości systemów, rozwiązań oraz narzędzi, które sprostają wymaganiom odbiorców w 95 krajach na całym świecie. Zakupiony w naszym sklepie wyłącznik nadprądowy czy rozdzielnia elektryczna Hager to sprzęt tworzony w oparciu o tradycje firmy, innowacyjność w elektrotechnice i niebywałą dbałość o każdy nawet najmniejszy szczegół. Projektanci i konstruktorzy firmy bezustannie poszukują nowych możliwości i rozwiązań, które usprawnią pracę między innymi poprzez zastosowaną technikę szybkiego montażu. Dostępne w elektromarketania.pl rozdzielnie elektryczne Hager umożliwiają jednoczesne połączenie wielu aparatów w jednym miejscu i występują w wersjach 1,2,3 i 4- rzędowych (12, 24, 36 oraz 48 modułów). Taka różnorodność z pewnością ucieszy naszych stałych i nowych klientów.

Historia marki Hager

Hager Group to europejski producent, o którym po raz pierwszy usłyszano w 1955 roku. Przez lata dał się poznać jako lider w branży o globalnym zasięgu i nowoczesnym podejściu do potrzeb konsumenta. Do Grupy Hager należy kilka marek, co sprawia, że jej możliwości i zakres produktowy jest w stanie spełnić nawet najbardziej wygórowane wymagania. W ramach budownictwa mieszkalnego dostępne są rozwiązania w zakresie systemów bezpieczeństwa, automatyki budynku czy ochrony przeciwprzepięciowej. Klienci w zakresie budownictwa komercyjnego bardzo często wybierają dostępne w naszym sklepie wyłączniki nadprądowe oraz wspomniane rozdzielnie podtynkowe. Każdy z oferowanych produktów bazuje na wysokiej klasy komponentach, solidnej konstrukcji oraz bezpiecznej instalacji. Jeśli w swoich pracach chcesz iść zgodnie z postępem technicznym, koniecznie postaw na wyroby marki Hager. Zamówisz je w atrakcyjnej cenie w sklepie elektromarketania.pl. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu internetowego.