Kinkiety ścienne 

Jest 881 produktów.

Centrum elektryczne Ania jest centrum zarówno dla specjalistów w dziedzinie montażu sieci elektrycznych, jak i dla dekoratorów wnętrz. Proponowane rozwiązania w dziedzinie oświetlenia, przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Nasza gama klinkierów ściennych jest więcej niż zadowalająca. Oferujemy produkty takich marek jak Aquaform, BriTop, Candellux, Globo, Helam, Ideus, Italux, Kanlux, Lampex, Markslojd, Milagro, Nowodvorski, Ozcan, Rabalux, Sigma, Spotline, Zuma Line.

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 881 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 881 elementów

Wyjątkowe oświetlenie  - klinkiety

Kinkiet ścienny to lampa przeznaczona do montażu na ścianach. Kinkiety ścienne uchodzą za nowoczesne rozwiązanie projektowe w dziedzinie oświetlenia. Sprawdzają się równie dobrze jako element dekoracyjny, jak i w praktyce, do oświetlania pomieszczeń a także ciągów komunikacyjnych. W centrum elektrycznym Ania znajdziesz klinkiety nad lustro lub pod obraz, a także szklane. Ilość źródeł światła kształtuje się w zakresie 1-6, a rodzaje dostępnych gwintów, oprócz modeli z wbudowanym ledem, to E14, E27, G4, G9, GU10 i 11, oraz GX 53.

Klasyka vs Nowoczesność

Rozwiązania projektowe producentów oświetlenia pokrywają bardzo szeroki zakres potencjalnego zainteresowania osoby odpowiedzialnej za wystrój wnętrza. Niezależnie, czy poszukujesz rozwiązań nowoczesnych, czy klasycznych, w naszym sklepie znajdziesz kinkiety scienne do salonu, klienkiety ścienne do przedpokoju czy klinkiety ścienne do kuchni. Ta forma oświetlenia ma jedną istotną przewagę, względem na przykład lamp wiszących - w wielu modelach istnieje duża możliwość regulacji.

Nasi klienci którzy upodobali sobie wystrój w stylu klasycznym, z pewnością docenią klinkiety z naszej oferty. Wysmakowany design modeli w naszym katalogu robi bardzo dobre wrażenie. Klinkiety klasyczne i kryształowe - dla fanów nigdy nie minionego przepychu.

To co je łączy, to smak projektantów oraz uniwersalność w zastosowaniu w wielu koncepcjach wystrojowych. Podobnie rzecz się ma z segmentem klinkietów ściennych, nowoczesnych - rewelacyjnie odnajdują się we wnętrzach przesiąkniętych duchem modernizmu.