Katalog

Włączone filtry:
Ilość źródeł światła
Rodzaj gwintu

Promocje

Oprawy stropowe (oczka) 

Jest 39 produktów.

Oświetlenie stropowe jest bardzo wygodne, zarówno w kwestii funkcjonalności, jak i dzięki wysokiej odporności na zużycie. Dzięki dużej wysokości i niewielkiej, lub wręcz zerowej liczbie wystających z sufitu elementów, nie pada zbyt często ofiarą mechanicznych uszkodzeń. W firmie Elektromarketania.pl prezentujemy wysokiej jakości oprawy stropowe (oczka), które można dobrać zależnie od mocy, wielkości czy wyglądu modelu.

Wybierz model

 • Stałe
  Stałe

  W sklepie Elektromarketania.pl można znaleźć rewelacyjnej jakości oświetlenie do pomieszczeń w domu, biurze czy na przykład w hali produkcyjnej. Produkty, które oferuje nasz sklep oferuje mają szerokie zastosowanie, a szeroki wybór pozwala na zaopatrzenie się w oświetlenie, które będzie odpowiadać osobistym preferencjom klientów. Nie można także zapomnieć o ofercie okablowania, przewodów i żarówek niezbędnych podczas montażu oświetlenia.

  explode

  Wyjątkowa oprawa stropowa

  Nie od dziś wiadomo, że w ostatnim czasie oprawy stropowe LED są najchętniej wybieranym oświetleniem do domu. Wszystko dzięki temu, że dają jasne i ciepłe światło, które może zostać użyte zarówno w salonie, jak również w łazience czy kuchni. Do zakupu tych produktów skłania klientów szerokie zastosowanie. Sklep Elektromarketania.pl posiada je w swojej ofercie od sprawdzonych producentów. Oprawa stropowa LED zapewni doskonałe oświetlenie.

  Wybór w zależności od preferencji

  Co najważniejsze nie ma liczby, która określałaby ilość opraw stropowych w pomieszczeniu. Dlatego też wielu klientów montuje je według osobistych preferencji. W salonie, gdzie potrzebne jest mocne oświetlenie, często montuje się ich większą ilość, z kolei w łazience mniej. Znaczenie ma tutaj także metraż pomieszczenia. Należy też zwrócić uwagę na możliwość regulacji żarówki, co zapewnia oświetlenie fragmentu pomieszczenia, czy konkretnego punktu. Wybierając oczka można stworzyć ciekawą instalację, która będzie ozdobą pomieszczenia.

  W ofercie sklepu Elektromarketania.pl dostępne są oczka w owalnym lub okrągłym kształcie - wybór kształtu sklep zostawia oczywiście klientowi. Co wyróżnia oprawy stropowe oferowane przez ten sklep, to ich wyjątkowa wytrzymałość, gdyż zostały stworzone ze stali i odpornego na uszkodzenia szkła. Dominującymi producentami oferującymi swoje produkty w sklepie są firmy Kanlux oraz Candellux, a więc przedsiębiorstwa z długą tradycją, co zapewnia wysoką jakość produktów.

 • Kierowane
  Kierowane

  Elektromarketania.pl to sklep oferujący wysokiej jakości oświetlenie wewnętrzne, jak i zewnętrzne sprowadzane od sprawdzonych i znanych na rynku producentów. Dzięki temu klienci sklepu mają pewność szerokiego wyboru elementów oświetlenia. W sklepie oprócz lamp znajduje się pełne okablowanie oraz żarówki, które są niezbędne. Oferowane przez sklep lampy sprawdzą się w każdym pomieszczeniu oraz będą funkcjonalne i wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne.

  explode

  Regulowane oprawy stropowe

  Rodzaj oświetlenia, jakim są oprawy stropowe jest jednym z najpopularniejszych w dzisiejszych czasach. Wszystko dzięki wysokiej funkcjonalności, która pozwala na montaż dowolnej ilości oraz różnych wzorów w zależności od pomieszczenia. Pozwala to na umiejscowienie opraw w salonie, kuchni czy łazience. Ilość zależna jest od preferowanej jasności. Oprawa stropowa regulowana pozwoli każdemu klientowi firmy Elektromarketania.pl na dostosowanie oświetlenia do potrzeb.

  Dzięki oprawie regulowanej każdy będzie mógł naświetlić odpowiedni punkt w pomieszczeniu, jak zdjęcie, obraz czy telewizor, co pozwoli na komfortowe oglądanie. Oprawa stropowa kierowana jest więc doskonałą opcją dla wszystkich wymagających klientów. Elektromarketania.pl oferuje także odpowiednie okablowanie, które pomoże w łatwy i szybki sposób zamontować oprawy stropowe. Rozświetlą one każde pomieszczenie, bez względu na jego wysokość czy metraż.

  Duży wybór modeli od sprawdzonych producentów

  Sklep Elektromarketania.pl w swoim asortymencie posiada oprawy wykonane w kwadratowym, jak również owalnym kształcie, co pozwala klientom na dobór tych odpowiednich. Ma to znaczenie przede wszystkim, jeśli chodzi o styl pomieszczenia. Kupując więcej opraw, klient ma możliwość stworzenia ciekawych rozwiązań świetlnych odpowiednio ustawiając oświetlenie. Produkty sprowadzane są od takich producentów jak Kanlux czy Candellux, co gwarantuje trwałość oraz wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne.

Pokazuje 1 - 39 z 39 elementów
Pokazuje 1 - 39 z 39 elementów

Oprawa halogenowa to często najlepszy wybór

Stosowanie opraw stropowych jest niezwykle opłacalne. Z reguły są one podzielone na dwie podgrupy - pierwsza z nich, czyli stała, służy rzucaniu światła przez cały czas w jednym kierunku i nie daje możliwości na jej ukierunkowanie. Z tego względu świetnie sprawdza się wszędzie, gdzie nie jest wymagana zmiana kierunku padającego światła. Zaś druga grupa, czyli oprawy stropowe kierowane, pozwalają na zmianę kierunku padania światła, pozwalając mniejszej liczbie światła punktowego oświetlić wystarczająco dużą przestrzeń.

Zarówno jedne, jak i drugie cechują się paroma charakterystycznymi cechami. Są zazwyczaj bardzo nowoczesne i dają minimalistyczny efekt w każdym pomieszczeniu biurowym, a dzięki punktowemu oświetleniu dobrze oświetlają wszystko, co znajduje się pod spodem. Niedrogie żarówki LED o określonym gwincie są łatwo dostępne i pobierają podczas pracy niewiele prądu. Duży wybór pozwala na dobranie konkretnej oprawki do wystroju, czy też kolorystyki panującej we wnętrzu.

Do biura? Tylko oprawa halogenowa sufitowa!

Nowoczesny efekt i bezawaryjne użytkowanie gwarantują brak awarii związanych z oświetleniem. Duży wybór źródeł światła daje możliwość wyboru różnych barw cieplnych, dopasowując ją do otoczenia. Pokój dzienny powinien zostać oświetlony barwą chłodniejszą niż pokój, który w zamierzeniu ma służyć do spania. Niezależnie jednak od oświetlenia, zapraszamy do sklepu Elektromarketania.pl, gdzie dostępne są oprawy stropowe od wyselekcjonowanych, najlepszych producentów. Wysoka jakość, duża dostępność i nowoczesne produkty tylko w naszym sklepie!