Plafony sufitowe 

Jest 1007 produktów.

Plafony sufitowe są efektownym oświetleniem każdego domu, czy mieszkania. Wiszą nad sufitem, dając nowoczesny i bardzo ekskluzywny efekt, który warto mieć w swoim mieszkaniu. W firmie Elektromarketania.pl posiadamy plafony sufitowe, które diametralnie zmienią wydźwięk każdego mieszkania. Posiadamy zarówno wersje przeznaczone do salonów, jak i takie, które z powodzeniem ozdobią kuchnie czy łazienki.

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 1007 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 1007 elementów

Plafon sufitowy zmieni oblicze mieszkania

Plafony sufitowe do salonu, wiszące nisko pod stropem, dają efekt bardzo ekskluzywny, zaś te, które wiszą w odległości jedynie kilku centymetrów od sufitu, świetnie sprawdzą się w niewielkich mieszkaniach. Wersje o ustawnych kloszach pozwolą na ukierunkowanie światła w konkretny rejon pokoju, a uniwersalne, okrągłe modele, dopełnią klasyczną stylistykę pomieszczenia. Plafon sufitowy z kryształkami rozbudzi każde pomieszczenie domowe efektownym stylem glamour.

Zabawne plafony, wykonane z wielokolorowych materiałów i z dziecięcymi dodatkami, sprawdzą się w każdym pokoju młodzieżowym i z pewnością przyczynią się do poprawy dziecięcego nastroju. Czasy sprzyjają jednak nowoczesności, zatem w firmie Elektromarketania.pl posiadamy także wersje, które można nazwać śmiałą, futurystyczną awangardą. Zarówno wersje z wieloma wzorami jak i te, które można nazwać stonowanymi, świetnie sprawdzą się w większości mieszkań, dzięki rzucaniu dobrej jakości światła, które po zmiękczeniu może także służyć późnym wieczorem, podczas leżenia w łóżku.

Oświetlenie to najważniejsza część domu po zmroku

Właściwym oświetleniem i jego barwą można decydować o nastroju panującym w naszym pokoju dziennym, czy sypialni. Każdy nowoczesny plafon sufitowy dostępny w sklepie Elektromarketania.pl, jest wyposażony w szeroko używane gwinty, którymi można zdecydować o temperaturze barwowej, zmieniając atmosferę z żywej (przy wysokiej temperaturze), na nastrojową (przy niższej). Niezależnie jednak od źródła światła, wszystkie lampy dostępne w naszym sklepie cechują się dobrą jakością i atrakcyjną ceną, która daje za każdym razem pełne zadowolenie z zakupu.