Promocje

Lampki stołowe i biurkowe 

Jest 279 produktów.

Lampka nocna to nieodzowny dodatek do każdej sypialni, pozwalający na czytanie ulubionej książki lub zmniejszenie jasności oświetlenia wnętrza przed snem. Z kolei lampka biurkowa to akcesorium dedykowane gabinetom i pokojom dziecięcym, pozwalające na wygodne odrabianie lekcji, naukę czy też oddanie się lekturze. Wykonanie z eleganckich materiałów, atrakcyjny wizualnie design i nowoczesne rozwiązania znakomicie sprawdzają się w każdym pomieszczeniu.

Wybierz model

 • Lampki biurkowe
  Lampki biurkowe

  Lampki biurkowe stają się ostatnio bardzo modną dekoracją wnętrz mieszkalnych i komercyjnych. Źródła światła zarówno zapewniają pomieszczeniom odpowiednią jasność, jak i zmieniają ich wygląd, stanowiąc element ozdobny. Różnorodny design, w tym i ten nowoczesny, i stylowy oraz klasyczny, w połączeniu z energooszczędnymi rozwiązaniami LED pozwala na zapewnienie pokojom optymalnego oświetlania i zagwarantowanie komfortu wykonywania codziennych obowiązków.

  explode

  Nowoczesna lampka biurowa i do makijażu

  Zarówno lampka biurkowa, jak i jej makijażowy odpowiednik z reguły stanowią dodatkowe oświetlenie pomieszczeń. Z powodzeniem można wykorzystywać ich działanie w biurach, domowych gabinetach, salonach czy nawet w jadalniach na stole. Propozycje od takich marek jak Italux, Candellux, Helam, Ozcan, Zumaline czy Kanlux o doskonałych parametrach łączą w sobie funkcjonalność z ozdobnym wyglądem, dzięki czemu prezentują się znakomicie w pomieszczeniach o różnych stylach aranżacji.

  Lampka biurkowa - jak wybrać odpowiednią?

  Głównym zadaniem lampki biurkowej jest oświetlenie blatu w taki sposób, aby każdy jego centymetr kwadratowy był odpowiednio rozjaśniony i umożliwiał komfortowe pisanie, czytanie lub wykonywanie innej czynności. Decydując się na jej zakup, warto zwrócić uwagę na kilka parametrów. Jednym z nich jest moc - w tej kwestii znakomitym rozwiązaniem jest lampka biurkowa ledowa, zapewniająca więcej światła, niż jej tradycyjne odpowiedniki. Kolejną kwestią jest mobilność, czyli możliwość przenoszenia oświetlenia w różne miejsca. W tym przypadku sprawdzą się modele lekkie z długim, kilkumetrowym przewodem.

  Równie istotne jest właściwe umiejscowienie lampki biurkowej. Produkt zapewniający światło kierunkowe powinien znaleźć się po stronie przeciwnej do ręki dominującej. Optymalna odległość żarówki od powierzchni wynosi maksymalnie 35 cm. Tak umieszczona lampa w połączeniu z naturalnymi promieniami słonecznymi stworzy idealne miejsce do pracy w komforcie dla oczu.

 • Lampki nocne i stołowe
  Lampki nocne i stołowe

  Lampki nocne i stołowe od wielu lat cieszą się niezmienną popularnością, którą zawdzięczają głównie swojej funkcjonalności, małym rozmiarom i możliwości umieszczenia w dowolnym miejscu w pomieszczeniu. Eleganckie źródła światła znakomicie prezentują się zarówno na komodach, jak i nawet na ziemi. Klasyczne modele doskonale dopełnią przytulną przestrzeń, podczas gdy lampa stołowa glamour idealnie skomponuje się z wnętrzem zaaranżowanym w stylu nowoczesnym.

  explode

  Dodatkowe oświetlenie dla przestrzeni domowych i komercyjnych

  O ile lampka nocna powinna być umieszczana wyłącznie w domowych sypialniach czy hotelowych pokojach, tak jej stołowy odpowiednik znakomicie sprawdza się także w przestrzeniach komercyjnych. Wśród nich można wyróżnić firmowe biura, gabinety lekarskie czy nawet sale konferencyjne w przeróżnych instytucjach. Gustowne, praktyczne dodatki, które spełniają również funkcję dekoracyjną, dodadzą im elegancji i stylu.

  Lampka stołowa i nocna może być wykonana z różnych materiałów - od szkła, przez metal, aż po tworzywo sztuczne. Tego typu źródła światła charakteryzują się niższą klasą odporności, niż ma to miejsce w przypadku ich zewnętrznych odpowiedników. Co ważne, większość modeli oświetlenia jest dostosowana do umieszczenia w nich energooszczędnych żarówek typu LED.

  Lampka nocna dla dzieci i do sypialni

  Lampka nocna do sypialni wydaje się być niezbędnym dodatkiem do pomieszczeń stworzonych specjalnie z myślą o odpoczynku i śnie. Przenośne i lekkie rozwiązania różnią się jednak od swoich tradycyjnych odpowiedników, stanowiących główne źródło światła we wnętrzu. Małe artykuły mają o wiele mniejszą moc, dlatego powinny być wykorzystywane wyłącznie jako dodatkowe oświetlenie. Warto zwrócić również uwagę na ich funkcjonalność - np. długi przewód, włącznik w wygodnym miejscu czy możliwość przenoszenia. Podobnie jest w przypadku lampki nocnej dla dzieci. Oświetlenie dedykowane pokojom najmłodszych członkom rodziny powinno dodatkowo urzekać kolorowym i pełnym wzorów wyglądem, który dopełni wystrój pokoju pociechy.

na stronę
Pokazuje 1 - 48 z 279 elementów
Pokazuje 1 - 48 z 279 elementów

Lampka nocna i na biurko - niezbędny dodatek do każdego domu

Lampka nocna stanowi jedno z chętnie wybieranych źródeł światła w wielu polskich domach i mieszkaniach. Dodatek do sypialni, pokoju dziennego, jadalni czy gabinetu gwarantuje odpowiednią widoczność, przy jednoczesnym dostarczaniu światła o mniejszej intensywności i jasności, niż ma to miejsce w przypadku jego tradycyjnych odpowiedników, np. tych montowanych na suficie i ścianie. Popularnym modelem jest lampka nocna na baterie, pozwalająca na ustawienie jej i bezproblemowe korzystanie w miejscach oddalonych od źródła energii.

Obok nocnych modeli lampki biurkowe cieszą się równie dużą popularnością. Spośród nich właściciele domów, mieszkań, biur czy innych obiektów decydują się najczęściej na zakup tych typu LED, czyli charakteryzujących się energooszczędnością, a tym samym obniżającymi zużycie prądu i wysokość rachunków. Długotrwałe źródło światła posiada żywotność wynoszącą co najmniej 15 tysięcy godzin, a po konieczności wymiany żarówki ta stara nadaje się do recyklingu. Dzięki temu lampka biurkowa LED to nie tylko pomysł na oświetlenie wnętrza, ale także sposób na zadbanie o środowisko.

Lampki na biurko dla dzieci

Zapewnienie dzieciom odpowiedniego oświetlenia w trakcie nauki czy lektury książki zwiększa nie tylko jego komfort, ale także pozwala ochronić wzrok pociechy. Właściwa lampa, która powinna zostać ustawiona po stronie przeciwnej do ręki dominującej, umożliwia pisanie i odrabianie zadań domowych nawet po zapadnięciu zmroku. Warto także zadbać o atrakcyjny wygląd lampki biurkowej, wybierając delikatne i dedykowane dzieciom wzory oraz modele.