Opaskowe 

Jest 19 produktów.

Uchwyty montażowe stosuje się do mocowania przewodów elektrycznych czy też sterowniczych, a także rurek instalacyjnych. Możliwości, jakie dają uchwyty jest wiele więcej, dzięki nim przewody są odpowiednio zabezpieczone nie powodując zagrożenia dla osób, które często pracują lub żyją obok nich. Uchwyty oprócz pewności, dają także możliwość szybkiego montażu przewodów, co jest znaczące dla wszelkich firm energetycznych.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 19 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 19 elementów

Wysokiej jakości uchwyty montażowe

W sklepie elektromarketania.pl można zakupić uchwyty montażowe różnego rodzaju, które z pewnością przydadzą się wszystkim montującym kable, przewody czy rury instalacyjne. Uchwyty opaskowe, jakie oferuje firma to najwyższa jakość pozwalająca na pewny montaż wszelkich przewodów. Wykonane z polipropylenu uchwyty pozwolą na eksploatację przez długi okres. Ich montaż jest niesamowicie prosty i szybki. Wybierając uchwyty ze sklepu elektromarketania.pl klient ma pewność, że wybrał odpowiedni towar.

Oczywiście uchwyty montażowe to nie tylko modele paskowe, ale także flopy czy uchwyty wbijane, które również świetnie sprawdzą się podczas utrzymywania różnego rodzaju przewodów na ścianach czy suficie. Wszystkie rodzaje uchwytów, jakie oferuje elektromarketania.pl, są najczęściej stosowane przez klientów podczas nakładania tynków czy wykonywania wylewek. Wszystko to sprawia, że produkty oferowane przez sklep to wysoka jakość, którą klienci chętnie wybierają.

Szeroki wybór uchwytów

W sklepie elektromarketania.pl dostępnych jest wiele rodzajów uchwytów, są to uchwyty flop, wbijane czy też opaskowe. Każdy z tych modeli to wysoka jakość wykonania i odpowiednie tworzywo do tego przeznaczone. Jednak to nie wszystko, bowiem sklep oferuje także opaski kablowe, które również są niezbędne podczas montażu przewodów. Wszystko to oczywiście w świetnej jakości. Co ważne uchwyty montażowe to bardzo niski koszt w porównaniu do innych metod montażu przewodów.