Wbijane 

W tej kategorii nie ma produktów.

Istnieje wiele sposobów na montaż okablowania do powierzchni, najważniejsze, aby takie mocowanie było trwałe i niezawodne, dzięki czemu, będzie można spokojnie wykonywać prace wykończeniowe w pomieszczeniach, gdzie przechodzą przewody. Dodatkowo, mocowania mają za zadanie chronić przewody przed uszkodzeniem i zmianą lokalizacji.

Mocowanie wbijane - dobry pomysł na montaż kabli.

Wśród szerokiej oferty osprzętu instalacyjnego w elektromarketania.pl można znaleźć mocowania wbijane, które umożliwiają zamontowanie przewodów na powierzchni ściany lub podłogi czy sufitu. Zapewniają one pewne mocowanie kabli przed tynkowaniem i malowaniem ścian, czy układaniem paneli na podłodze. Dobór takiego osprzętu jest gwarancja poprawnie i trwale wykonanej instalacji w budynku.

Mocowania wbijane są wykonane z odpornego plastiku, w kształcie łezki bez zamkniętego obwodu. Na końcach mocowania obecne są ząbki, które zabezpieczają przed niechcianym wysunięciem się mocowania z powierzchni. Różne rozmiary mocowań pozwala je dopasować dokładnie do średnicy kabla, tak , aby był on zamocowany bez możliwości przemieszczania się w żadna stronę.

Szeroki asortyment - gwarancja dobrego wyboru.

W naszym sklepie elektrometalurgia oferujemy szeroki wybór mocowań wbijanych w pełnej gamie rozmiarowej. Posiadamy między innymi mocowania o neutralnej kolorystyce wykonane z sztucznego tworzywa, oraz te odporne na działanie promieni UV w kolorze czarnym, które doskonale sprawdza się podczas montażu instalacji poza budynkiem. Montaż mocowania wbijanego jest prosty i intuicyjny. Wystarczy wsunąć przewód w otwór mocowania, oraz wbić go w otwór w powierzchni na odpowiednią głębokość, tak aby uniemożliwić przesuwanie się przewodów.. Wybór dobrego i stabilnego mocowania, pozwala zapewnić gwarancję trwałości wykonanej pracy.