Kategorie

Ania Holding, którego częścią jest Centrum Elektryczne ANIA to jeden z czołowych pracodawców w Wieluniu. Naszym pracownikom dajemy stabilne zatrudnienie, komfortowe warunki i najnowocześniejszy sprzęt. Umożliwiamy im też rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji poprzez udział w różnego rodzaju szkoleniach, kursach językowych, a także wydarzeniach branżowych.

Jeśli chcesz do nas dołączyć  wyślij CV oraz list motywacyjny na adres rekrutacja@centrumelektryczne.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Elektryczne „Ania” Boguccy Sp. z o.o. Sp. k. moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów prowadzenia obecnych i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. W każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych.”.

Informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi osobami.

INFORMATYK

Opis stanowiska:

  • Obsługa istniejących i wdrażanie nowych systemów informatycznych
  • Bieżące utrzymanie i administrowanie wielosferową infrastrukturą IT
  • Bieżąca pomoc helpdesk dla użytkowników systemu informatycznego
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych użytkowników
  • Konserwacja sprzętu komputerowego
  • Archiwizacja danych z serwerów
  • Przygotowanie programistyczne raportów i analiz
  • Wspomaganie pracy użytkowników w systemie Graffiti
  • Czynny udział w procesie wdrażania nowych systemów informatycznych
  • Zakup sprzętu komputerowego i oprogramowania
  • Nadzór nad funkcjonowaniem łączy internetowych
  • Obsług informatyczna systemów CDN, Optima, Płatnik, Grafik
  • Zarządzanie siecią bezprzewodową dla magazynu oraz urządzeniami mobilnymi

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub podyplomowe o profilu informatycznym
  • Znajomość zagadnień informatycznych w zakresie oprogramowania MS Office i systemów operacyjnych Microsoft
  • Wiedza w zakresie bezpieczeństwa i administrowania środowiskami serwerowymi Windows Linux oraz systemu
  • Ms Exchange
  • Umiejętność administrowania siecią LAN i WAN
  • Znajomość konfiguracji, konserwacji i zarządzania sprzętem informatycznym
  • Umiejętność samodzielnego diagnozowania i rozwiązywania problemów IT
  • Umiejętność archiwizowania danych, analizowania zagrożeń w sieciach komputerowych oraz monitorowania
  • zabezpieczeń systemów i danych
  • Znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL
  • Zdolność szybkiego przyswajania wiedzy w zakresie nowego oprogramowania
  • Znajomość systemu ERP Graffiti będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz systemu premiowego
  • Pracę w komfortowych warunkach
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego
  • Pakiet benefitów m.in. świąteczne świadczenia pieniężne, ubezpieczenie medyczne, paczki świąteczne dla dzieci, dofinansowanie do okularów.

Jeżeli nie boisz się wyzwań, jesteś otwarty na zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności dołącz z do nas. Nie czekaj. Być może to właśnie Ciebie szukamy!

Specjalista ds. sprzedaży

  • Przygotowywanie ofert
  • Nadzór nad realizacją zamówienia
  • Bieżący kontakt z klientem
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki elektrotechniczne lub techniczne)
  • Biegła znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office
  • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktu i budowania długofalowych relacji z klientem
  • Samodzielność i umiejętność podejmowania szybkich decyzji
  • Wysoka kultura osobista
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:

Szukamy osób samodzielnych, dobrze zorganizowanych, nastawionych na realizację celów. Jeżeli nie boisz się wyzwań i jesteś otwarty na zdobywanie nowych umiejętności dołącz do naszego zespołu.