Puszka hermetyczna PO-80

31.2

Nowy produkt

3,90 zł brutto

Puszka hermetyczna

Symbol: PO-80

Nr katalogowy: 31.2

Wymiary: 80x40mm

Więcej szczegółów

Produkt dostępny

Więcej informacji

Puszki hermetyczne znajdują szerokie zastosowanie w instalacjach natynkowych a w szczególności w instalacjach zewnętrznych, tam gdzie wymagany jest wysoki stopień ochrony.
Rodzina puszek hermetycznych składa się z kilkudziesięciu wersji różniących się wymiarami, budową lub wyposażeniem oraz sposobem wprowadzania przewodów do wnętrza puszki.
Charakteryzują się one prostą budową składającą się z podstawy i pokrywy puszki. Podstawa występuje w trzech odmianach: wersja z osłabieniami pod dławiki, wersja bez osłabień oraz wersja z zamocowanymi elastycznymi dławikami, które spełniają funkcje przepustów kablowych przystosowanych do różnych przewodów.
Kolejnym elementem wchodzącym z skład puszki "PH" jest pokrywa występująca w dwóch wysokościach. Oba elementy połączone są w całość za pomocą śrub wykonanych z tworzywa co zapewnia pewne i odporne na korozje połączenie. Puszka wyposażona jest w uszczelkę hermetyczną zapewniającą puszce szczelność przed pyłami oraz wysoki stopień ochrony IP. Dodatkowo jako element izolacyjny zastosowano zaślepki, którymi zabezpiecza się wystające elementy zamocowań od części elektrycznych znajdujących się w puszce. Puszkę można dodatkowo wyposażyć w listwę zaciskową, płytę montażową lub euroszynę. Seria „HERMET box” obejmuje również okrągłe puszki instalacyjne "PO" najczęściej znajdujące zastosowanie w instalacjach jednofazowych. Występują one w trzech rozmiarach i wyposażone są w elastyczne przepusty kablowe. W puszkach tych zastosowano zaciskową pokrywę umożliwiającą szybki i wygodny wielokrotny sposób otwierania i zamykania puszki. Ochronę przed wilgocią zapewnia wysoki stopień ochrony IP 44.

Opinie

Napisz opinię

Puszka hermetyczna PO-80

Puszka hermetyczna PO-80

Puszka hermetyczna

Symbol: PO-80

Nr katalogowy: 31.2

Wymiary: 80x40mm

Produkty powiązane