KINKIET DRAGON LED CLOCK 1W LED

KINKIET DRAGON LED CLOCK 1W LED Zobacz większe

5902693731467

Nowy produkt

102,00 zł brutto

Dane techniczne

Napięcie Bateria
Wymiary 370 x 510
Moc 1W
Barwa światła Ciepły Biały 3000K

Opis

Szerokość lampy DRAGON LED CLOCK 146 wynosi 37 cm, a jej wysokość ma 51 cm. Zestaw ten składa się okrągłej oprawy, w której zainstalowano zintegrowaną żarówkę LED. Na jej wierzchniej części umieszczono zegar. Ponadto do kompletu dołączono naklejki, które są łatwe do usunięcia i wodoodporne. Pozostałe elementy zestawu wykonano z bezpiecznego dla dzieci i ekologicznego tworzywa sztucznego. Światło w tym modelu włącza się za pomocą włącznika sznurkowego. Lampę opisano za pomocą stopnia ochrony IP 20. Jej moc jest równa 1 W, a do jej zasilania używa się trzech baterii typu AAA.

DRAGON LED CLOCK 146 to zestaw przeznaczony do montażu na ścianie. Uroczy smok, który za pomocą słonia podlewa kwiaty z pewnością wywoła uśmiech na twarzy dziecka, a dodatkowo będzie stanowił uzupełnienie wystroju pokoju dziecięcego. Kolorowe postaci świetnie wyglądają w połączeniu z jednobarwną ścianą.

W zestawie znajduje się instrukcja obsługi, a także wszelkie elementy niezbędne do montażu. Produkt objęto gwarancją producenta MiLAGRO.

Opinie

Napisz opinię

KINKIET DRAGON LED CLOCK 1W LED

KINKIET DRAGON LED CLOCK 1W LED