LAMPKA DZIECIĘCA ŚLIMAK 0,6W LED

LAMPKA DZIECIĘCA ŚLIMAK 0,6W LED Zobacz większe

ML113

Nowy produkt

22,00 zł brutto

Dane techniczne

Ilość źródeł światła 1
Wymiary 344*217
Moc 0,6 W 3xAAA

Opis

"Lampka nocna SNAIL 113 MiLAGRO to urocza lampka typu kinkietowego. Ten model daje efekt trójwymiarowości. Kinkiet jest okrągły, a jego wymiary to: szerokość 34,4 cm i wysokość 21,7 cm. Lampka jest wyposażona w jeden punkt świetlny, który daje światło typu LED. Ten moduł jest w pełni wymienialny. Moc światła jest równa 0,6 W, natomiast napięcie wynosi 4,5 V. Sama lampka jest zasilana za pomocą trzech baterii typu AAA. Lampce przypisano stopień ochrony IP 20.

Urocza lampka, przywodząca na myśl muszlę ślimaka, w połączeniu z kolorowymi naklejkami dołączonymi do zestawu tworzy obrazek wprost z bajki. SNAIL 113 Milagro jest stworzona do pokoju dziecięcego, na przykład do powieszenia nad łóżkiem. Ponadto, jest prosta w obsłudze, wystarczy dotknąć dotykowy włącznik Touch na jej obudowie. Ze względu na stopień ochrony - IP 20, należy unikać kontaktu lampki z wilgocią.

Lampka OWL 122 MiLAGRO jest polskim produktem, który po zakończeniu dwuletniej gwarancji jest objęty opieką specjalistycznego serwisu producenta.

"

Opinie

Napisz opinię

LAMPKA DZIECIĘCA ŚLIMAK 0,6W LED

LAMPKA DZIECIĘCA ŚLIMAK 0,6W LED