Kategorie

Nowość w Schneider Electric ! Gniazdo podwójne z serii Asfora do systemu ramkowego

Nowość w Schneider Electric !  Gniazdo podwójne z serii Asfora do systemu ramkowego

Spotkałeś się z sytuacją braku wolnego gniazdka elektrycznego w swoim domu wtedy, kiedy jest ono najbardziej potrzebne? Jeśli cenisz sobie komfort we własnym mieszkaniu, nowe gniazdo podwójne Asfora zdecydowanie spełni Twoje oczekiwania. Dzięki swej funkcjonalności, pozwala na dwukrotne zwiększenie ilości gniazd zasilających w Twoim domu.

Gniazda podwójne są dostępne w kolorach:

białym, kremowym, aluminiowym, stalowym, brązowym i antracytowym.

 

EPH9811221_web.jpg

 

Cenisz sobie funkcjonalność w swoim domu? Gniazdo podwójne Asfora pozwoli na wymianę gniazda na nowe, poprzez zastosowanie istniejącej puszki instalacyjnej. Jeden punkt - dwa gniazda to 2 x więcej możliwości. Jest to idealne rozwiązanie, które umożliwia podłączenia wielu urządzeń jednocześnie. W salonie podłączysz telewizor z kinem domowym, oraz odtwarzaczem płyt DVD czy Blue-ray oraz konsolę. W sypialni bez problemu podepniesz lampkę nocną i ładowarkę do telefonu, a w kuchni obok czajnika bez problemu może stanąć kuchenka mikrofalowa, wielofunkcyjny robot kuchenny czy sokowirówka.

 

Zdjęcie aranżacyjnel-09.jpg

 

Szukasz łatwego rozwiązania? Gniazdo podwójne Asfora zdecydowanie jest szybkie w montażu. A w połączeniu z estetycznym wyglądem i w przystępną cenie, uzupełni każde najbardziej wymagające wnętrze.Musimy jedynie pamiętać, aby jego maksymalne obciążenie nie przekroczyło 16A, czyli dokładnie tyle, ile miało wcześniej wymontowane gniazdko pojedyncze.

 

Leave a Reply