Kategorie

RABATOBRANIE

RABATOBRANIE

Wpadły Ci w oko lampy ale cena wydaje się zbyt wysoka? Poniżej przedstawiamy kilka sposobów dzięki którym możesz nabyć lampy taniej.

Sposób 1.

Użycie kodu rabatowego.

Kod rabatowy to proste rozwiązanie pozwalające na zaoszczędzić od kilku do nawet kilkudziesięciu procent na zakupach. Wystarczy wpisać go w odpowiednie miejsce w naszym koszyku i rabat naliczy się sam. Kwota do zapłaty od razu pomniejszy się o daną sumę i voila!

Obecnie proponujemy Wam kod: WIOSNA20, który daje rabat 20% na wszystkie lampy najlepszych producentów oświetlenia:

Nowodvorski, Candellux, Milagro, Sollux, ZumaLine, Markslojd, Auhilon, Italux.

Kod rabatowy obowiązuje wyłącznie w sklepie internetowym!

Sposób 2.

Zakup w zestawach.

Sposób, z którego warto skorzystać kupując przez serwis Allegro, gdzie nie ma możliwości stosowania kodów rabatowych. Na czym to polega? Wiele ofert występuje z opcją zakupu w zestawie z innymi produktami, na przykład lampy razem z żarówkami. Gdy się temu przyjrzeć, okazuje się, że nie tylko żarówki dostajemy gratis, ale i cały zestaw jest tańszy niż lampa kupiona samodzielnie.

Sposób 3.

Bezpośredni kontakt ze sprzedawcą.

Sprzedawca zaoferuje Ci cenę dostosowaną do zamówienia, często zaproponuje również darmowe źródło światła czy transport. Dlaczego tak się dzieje? Dlaczego od razy nie wystawimy produktów w korzystnych cenach? Odpowiedź jest prosta- polityka cenowa producentów oświetlenia wymusza na nas oferowanie w sklepie produktów w cenach katalogowych. Od tych cen mamy rabaty, którym chętnie się z Wami podzielimy, jeśli tylko dacie nam szansę J

Zadzwoń lub napisz:

  • Maciej: 609120395
  • Anna: 785620452
  • sklep@centrumelektryczne.pl

 

Zapraszamy do zakupów!

 

Leave a Reply